Heidi Klum'ın Kızı Leni Model Oldu

Anasının kızı.

Giriş Tarihi: 11.05.2022 09:39

Süper model ve America's Got Talent sunucusu Heidi Klum, kızı Leni Klum'un büyük bir modelleme işine girmesini kutladı.

18 yaşındaki Leni Klum, Michael Kors'un en yeni yüzü ve kısa süre önce spor giyim şirketi Ellesse ile bir spor giyim koleksiyonu çıkaran marka için bir kampanya videosunda rol aldı.

Heidi, kampanyadan bir kareyi Instagram hesabında, "Modelde en iyi seçim." notuyla paylaştı.

Leni , Michael Kors x Ellesse lansman etkinliğinde kot tulum içinde bir fotoğrafını yayınlayarak kampanyayı sosyal medyada da tekrarladı. "#MKxellesse lansman partisinde Michael Kors giymek!" başlığına yazmıştı.

Leni, Heidi ona modelliğe başlaması için yeşil ışık yaktığından beri, annesinin ayak izlerini hızla takip ediyor. Dergilere kapak oldu; 2021'de Berlin Moda Haftası'nı açtı; ve o sonbaharda Dolce & Gabbana Alta Moda şovunda yürüdü.

Leni, "Annemle çalışacak şekilde büyüdüm" dedi. "11-12 yaşımdan beri ona yalvarıyorum ve sonunda 16 yaşında modelliğe başlayabileceğimi söyledi."

Heidi, 2020'de People'a verdiği demeçte, "Artık yeterince büyüdü" dedi. "Her zaman onun çok küçük olduğunu düşünmüştüm. Biz de her zaman çocukları halkın gözünden uzak tutmaya karar verdik. Ama şimdi araba kullanıyor, 16 yaşında, bu yüzden düşündüm ki şimdi yapmak istediğin buysa modellik yapabilirsin."

Şimdi, kızına anlaşmalarda yardım ettiğini ve "hazırda bekleyen çok şey olduğunu" söyledi. Geçen yaz çıkışa, "Gerçekten heyecan verici. Hep yapmayı hayal ettiğim şeyleri yapıyor!" dedi.

BİZE ULAŞIN