Gigi Hadid Kendi Moda Markasını Çıkarıyor: Guest in Residence

Gigi Hadid, özgeçmişine moda tasarımcısını ekliyor.

Giriş Tarihi: 06.08.2022 12:59 Güncelleme Tarihi: 06.08.2022 13:02

Gigi Hadid, Guest in Residence adlı kendi giyim markasını çıkarıyor. Ünlü model, Instagram'da Guest in Residence adlı bir giyim hattı üzerinde çalıştığını duyurdu. Hadid, hesabında tasarım sürecinin kamera arkasını gösteren birkaç fotoğraf yayınladı.

"Bir şey üzerinde çalışıyordum…sevgiyle @guestinresidence," diye yazdı başlıkta. Fotoğraflar, onun ve ekibinin renk paletlerine ve kumaş örneklerine, ürün serisinin fotoğraflarına ve giysi örneklerinin fotoğraflarına baktığını gösteriyor.

Fotoğraflar, markanın triko ve kaşmire odaklandığına ve Guest in Residence logosuyla ürünlerin yüzde 100 kaşmir olduğuna işaret ediyor. Fotoğraflar, markanın bir dizi renkli kazak ve diğer trikolar yarattığını gösterirken, bir fotoğraf, mankenin üzerindeki leylak kaşmir kapşonluyu yakından görmemimize imkan sağlıyor. Bir diğeri ise Hadid'in yuvarlak yakalı, açık turuncu bir sweatshirt giydiği bulanık bir fotoğraf.

Bu Hadid'in ilk giyim markası olmasına rağmen, neredeyse tüm hayatı boyunca moda dünyasının içindeydi ve modellik kariyerine iki yaşında başladı. Sonunda 2011'de IMG ile anlaştı ve tüm büyük tasarım evleriyle çalışarak günümüzün en büyük modellerinden biri haline geldi.

Bu yılın başlarında bir mayo ve ev giyim koleksiyonu tasarlamak için Frankies Bikinis ile birlikte çalıştığında tasarıma bir adım attı.

Hadid's Guest in Residence markasının çıkış tarihi ve diğer bilgiler henüz açıklanmadı.

BİZE ULAŞIN