Ocak Sayımızda Neler Var?
MODA HABER

Ocak Sayımızda Neler Var?

İnanılmaz yoğun bir ayın eseri elinizde tuttuğunuz dergi!

GÜNCELLEME TARİHİ: 4 Ocak 2024

Bazaar Women of The Year ödül törenimizin hazırlıkları sürerken ödül alan üç muhteşem ismi çektik kapağımıza. İlki Lifetime Icon ödülünü alan kategoriler üstü Ajda Pekkan. Onun başkaldıran, kendinden emin duruşu, büyüleyici sesi, yıllardır bozulmayan hayata karşı dimdik duruşunu takdir etmeyen kimse yoktur. Moda arenasında global trendleri ülkemizde ilk uygulayan gerçek bir trendsetter o. Her beş ila on yılda bir bambaşka, yepyeni bir Ajda ile karşılaştık; onu örnek alarak büyüdük. 2024'ün ilk kapağında Ajda Pekkan'ı çekmemizi sağlayan vizyoner dostum Sedef Aygün'e sonsuz teşekkürlerimle!

WOTY kariyer ödülünü ise Brezilyalı model, anne, girişimci Isabeli Fontana aldı. Kendisini fotoğraflayan da elbette dünyanın en ünlü kadın moda fotoğrafçısı Ellen von Unwerth olmalıydı. İstanbul'u ve Isabeli'yi Ellen'ın gözüyle görmeye ne dersiniz?

Ve bir diğer kapağımız, Yılın Oyuncusu ödülünü alan sevgili Tûba Büyüküstün. Paris'te bir kahvaltı esnasında yakından tanıma fırsatı bulduğum Tûba'nın oyunculuğuna ve güzelliğine hayran olmamak imkansız. Bunun da ötesinde, onu,her zaman hayalim olan Paris'te birkaç yıl yaşama fikrini gerçekleştirdiği ve cesareti için tebrik ediyorum.