Portekiz'in Cennet Kaçamakları: SANA Hotels
SEYAHAT

Portekiz'in Cennet Kaçamakları: SANA Hotels

Lüks bir konaklama deneyimi yaratmanın başlı başına bir sanat olduğunun bilincinde olan SANA Hotelleri size Portekiz'de birden fazla cennet kaçamağı sunuyor.

GÜNCELLEME TARİHİ: 27 Haziran 2024

Yazar: Sinem Aydınoğlu

SANA Hotelleri; her otelin kendine has kişiliği, nüansları, lezzetleri ve farklı tonlarıyla duyularınıza hitap eden konseptler sunarak bir otel zincirinden çok daha fazlası vadediyor. En yüksek düzeyde lüks ve yaşam tarzını temsil eden, zarif ve ilham verici otelleri arasından sizin için seçtiklerimiz.

SUD Lisboa: Portekiz'in En Trend ve Büyüleyici Mekanı

Lizbon'un eklektik kültürünün, ikonik mutfağının ve yaşam tarzının mükemmel bir yorumunu oluşturan SUD Lisboa tarihî açıdan zengin Belém semtinde, Tejo Nehri'nin sakin manzarası ve ikonik 25 Nisan Köprüsü’nün büyüleyici konumuyla dikkat çekiyor. SUD Lisboa Terrazza binasının üst katında yer alan sonsuzluk havuzu, Lizbon'un nemli sıcağından serinlemenizi sağlarken nehrin muhteşem manzarasıyla aklınızı çelecek.

Eşsiz manzarasının yanı sıra SUD Lisboa Terrazza ve SUD Lisboa Hall olmak üzere iki lüks mekanı bulunuyor. SUD Terrazza, Tagus'un ikonik panoramik manzarası ve Akdeniz tarzı mutfağı ile damağınızda muhteşem bir iz bırakırken, Infinity havuzu detaylı kokteyl menüsü ve canlı performanslarla açık havada lüks bir deneyim yaşamanızı sağlayacak.

Cindy Crawford başta olmak üzere birçok ünlü yıldızın tanıtımında yer aldığı OMEGA saatlerinin lansmanları, HBO Portekiz'in açılışı ve E! Channel Entertainment'in şık ödül töreni gibi etkinliklerle öne çıkan SUD Lisboa Hall büyüleyici ve zarif mekanıyla düğün mekanı olarak da kullanılabilirliğiyle size şık bir seçenek sunuyor. 


Evolution Cascais – Estoril Hotel: Her Zevke Hitap Eden Destinasyon

Evolution Cascais – Estoril; Portekiz Rivierası'nın üzerinde, geleneksel bir konaklamanın ötesinde canlı, modern, teknoloji dostu ve kozmopolit olan bu yeni yaşam tarzı ve evcil hayvan dostu otel konseptiyle tutkunuz haline gelecek. Ulaşım kolaylığı, Lizbon ve Sintra'ya yakınlığının yanı sıra kültürel, tarihi ve sosyal etkinliklerin de tadını çıkarabileceğiniz keşfetmeniz gereken popüler bir destinasyon!

Evolution Cascais – Estoril’de sizi her tür damak zevkine uygun menüler ve en taze malzemelerle donatılmış bir füzyon restoran The Kitchen karşılıyor. Panoramik manzarasıyla dikkat çeken havuzu ve sonsuz Okyanus manzarasıyla deneyimleyeceğiniz SPA Wellness by SAYANNA ile ayrıcalıklı bir deneyim sizleri bekliyor.


EPIC SANA Marquês; Olağanüstü Bir Konumda Lüks Bir Deneyim

EPIC SANA Marquês; Lizbon’un kalbinde Praça do Marquês de Pombal ile Avenida da Liberdade arasında yer alan ayrıcalıklı konumu, kültürel ve tarihi merkezlere yakınlığı, tropik şehir parklarına ve bahçelerine ulaşım kolaylığı ve alışveriş tutkunlarının dikkatini çekecek yürüme mesafesindeki El Corte Inglés, Atrium Saldanha ve Saldanha Residence gibi alışveriş merkezleri ile şehri keşfetmenize olanak tanır. 

Dünyanın dört bir yanından çok çeşitli orijinal tatları ve mutfaklarını EPIC SANA Marquês bulabilirsiniz. Tüm dekorasyonu İtalyan gastronomi geleneğine ve kalitesine atıfta bulunan Allora’da ev yapımı makarnaların eşsiz lezzetlerini tadabilirsiniz.