Retinol Hiç Bu Kadar Masum Olmamıştı
GÜZELLİK

Retinol Hiç Bu Kadar Masum Olmamıştı

Retinol’ün güçlü ve bir o kadar da masum hali Endocare Renewal Retinol Serum ile tanışın.

GÜNCELLEME TARİHİ: 7 Kasım 2023

Cilt bakım rutinlerinde adı sıkça duyulan retinolün hücresel yenilenmeyi teşvik edici, kolajen ve elastin sentezini artırıcı özelliklerinin akne tedavisine yardımcı olduğu ve cilde parlaklık kazandırdığı uzun yıllardır yürütülen araştırmalar sonucu kanıtlandı.

Cilde binbir faydası bulunan, en güçlü antiaging içeriklerinden biri olan retinol şimdi Endocare'in yeni serumu Renowal ile en saf ve etkili haliyle cilt bakım rutininize dahil oluyor.

Yeni nesil RetinSphere® Microsünger ve retinol teknolojisiyle geliştirilen Endocare Renewal Retinol Serum, yüksek kalitede, saf ve konsantre retinol içeriyor. Bu sayede ciltteki kırışıklıkları %30 azaltarak cildi yeniliyor ve dokuları yeniden yapılandırıyor.

Doku iyileştirici bir teknoloji olan RetinSphere® Teknolojisi, yoğun cilt yenilenmesini ve gözle görülür gençleştirici sonuçları artırmak için mikro süngerlerde %0,2 ve %0,5 saf retinol içeriyor. Microsüngerler ile retinolün cilde daha güvenli ve yavaş salınımını sağlayan serum, böylece retinolün ciltte daha iyi tolore edilmesine ve daha uzun süreli etki göstermesine neden oluyor. RetinSphere® Teknolojisi sayesinde, aynı zamanda iki farklı retinol türevini bir araya getiren serumun etkinliği katlanıyor.

Formülasyonun ana bileşeni retinol olan Endocare Renewal Retinol Serum, düzenli kullanımda, kısa vadede cildi daha pürüzsüz, daha parlak gösteren serum, yaşlılık lekeleri ve ince kırışıklıkları azaltıyor. Uzun vadede ise, daha belirgin yüz hatları için cildin sıkılığını artırıyor. Ciltte kadifemsi bir doku bırakıyor.