Routine+ Şık Bir Davet ile Tanıtıldı
GÜZELLİK

Routine+ Şık Bir Davet ile Tanıtıldı

Cilt bakımına yeni bir yaklaşım olarak karşımıza çıkan Routine+; Pınar Hotiç’in konuşmacı olarak yer aldığı ve Ng Loft’ta düzenlenen davet ile tanıtıldı.

GÜNCELLEME TARİHİ: 6 Ekim 2023

Doğa ve bilimi cildinize fayda sağlayacak en yeni formüller ile birleştiren Routine+, '"demokratik güzellik" mottosu ile tanıtıldı. Güzelliği ulaşılabilir kılarak aynı zamanda da cilt bakımında bir devrim yaratmayı amaçlayan marka, cemiyet hayatından birçok ismin katıldığı özel davette tanıtıldı.

Hatice Aslan, Rüya Büyüktetik, Şerife Aksoy, Birsen Berkgöz gibi isimlerin katılımı ile gerçekleşen bu özel davette Routine+ markasının dünyayı kasıp kavuran trend haline gelen; cilt bakim döngüsü anlatıldı. Markanın kişiselleştirilmiş bakımın cildin doğal ritmi ile bir paralellikte ilerlediği düşüncesi katılımcıların deneyimleri ile öne çıktı.

Davetliler cilt bakımında bir devrim yaratan Routine+ hakkında hem detaylı bilgiler alırken hem de ürünleri deneyimleme fırsatı yakaladılar. 'Doğru ürünler, doğru zaman' anlayışıyla, cildinizin ihtiyaçlarına uygun bir deneyim sağlayan Routine+ tüm davetlilerden tam not aldı.