Sevgililer Günü’ne Özel Üretilen Atelier Rebul Amourose ile Tanışın!
GÜZELLİK

Sevgililer Günü’ne Özel Üretilen Atelier Rebul Amourose ile Tanışın!

Aşkın ve kutlamanın ruhunu yaşatan bir aşk iksiri…

GÜNCELLEME TARİHİ: 12 Şubat 2024

Büyüleyici ve ikonik koleksiyonların yaratıcısı Atelier Rebul, Sevgililer Günü'nün en çekici hediye destinasyonu olmaya hazırlanıyor. Aşkın ve kutlamanın ruhunu yaşatan AMOUROSE Eau de Parfum şubat ayının en romantik kokusu olmaya aday!

Koku uzmanlığı ile notaların büyülü dünyasını her an her yerde hissettiren Atelier Rebul, her yıl Sevgililer Günü'nü özel bir koku ile kutluyor. Geçtiğimiz yıl tüm koku dünyasında Bisous'un gerçek bir başarı hikayesi yaratmasının ardından Atelier Rebul, genç ve heyecan verici yanını 2024'te Amourose ile sergilemeye devam ediyor. Atelier Rebul'ün Collection Atelier parfüm koleksiyonuna Sevgililer Günü'ne özel, en yeni üyesi olarak Amourose Eau de Parfum (EDP) katılıyor.

Özel gün kutlamalarına yenilikçi bir dokunuş katma geleneğini sürdüren Atelier Rebul, Sevgililer Günü'nü bu yıl da Atelier Rebul imzalı aşk iksiri Amourose ile kutluyor. Atelier Rebul'den Amourose, romantik bir Sevgililer Günü için mükemmel hazırlanmış bir kokteyl gibi, aşkın ve kutlamanın büyülü gücünü bir araya getiriyor. Aromatik baharatlarla birleşen canlandırıcı bir mandalina patlamasıyla açılan Amourose, canlı bir kokteylin ilk yudumunu yansıtırken enfes bir miksolojistin yaratımını anımsatan keyifli bir esansla duyularınızı uyandırıyor.

Bu çiçeksi oryantal koku; tutkuyu, zarafeti ve birlikteliğin sıcaklığını kutlayan bir koku yolculuğunu çağrıştırırken, kışkırtıcı kokteyllerden esinlenen notalardan oluşan bir senfoniyi bütünleştiriyor. Özel bir hediye olarak tasarlanan Atelier Rebul Amourose; mandalina ve muskatı üst notalarında konumlarken, kalp notalarında gül, frambuaz ve liçi meyvesi barındırıyor. Son olarak dip notalarında ise vanilya ve amber ile adeta romantik bir kokteyl ile Sevgililer Günü'nde kalıcılığıyla, büyüleyici ve tutkulu izler bırakmaya hazırlanıyor.

Atelier Rebul Amourose Eau de Parfum 100ml

Bir aşk iksirinden esinlenen çiçeksi oryantal koku ailesindeki Atelier Rebul Amourose Eau de Parfum; aşkı, tutkuyu, zarafeti ve birlikteliğin sıcaklığını kutlayan bir koku.

Atelier Rebul Amourose Eau de Parfum 12ml

12ml mini boy ile, eşsiz aşk iksirini günün her saatinde nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

Atelier Rebul Amourose El & Vücut Losyonu 200ml

Gelişmiş formülüyle vücudunuzu Atelier Rebul Amourose kokusu ile nemlendirebilir ve parfümünüzle birlikte uygulayarak daha uzun süreli etki yaratabilirsiniz. Atelier Rebul'ün tüm ürünleri küresel bir program olan Cruelty Free International Leaping Bunny tarafından sertifikalıdır.