Ünlü şef Cihan Kıpçak BRAVA'da düzenlediği "BATARD Pop-Up Dinner" büyük ilgi gördü
LIFESTYLE

Ünlü şef Cihan Kıpçak BRAVA'da düzenlediği "BATARD Pop-Up Dinner" büyük ilgi gördü

29 Haziran Perşembe akşamı BRAVA’da gerçekleşen "Batard Pop-Up Dinner"da Batard’ın ünlü şefi ve aynı zamanda kurucu ortaklarından Cihan Kıpçak, geceye özel hazırladığı menü ile konuklara unutulmaz bir deneyim yaşattı.

GÜNCELLEME TARİHİ: 4 Temmuz 2023

Yaza özel projeleri ve işbirlikleriyle birçok başarılı işe imza atan The Bodrum EDITION, gastronomi dünyasının önemli isimlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 2018 yılı Oscar Ödül Töreni'nde iki kez görev alan ünlü şef Cihan Kıpçak kurucu ortağı olduğu restoranı Batard'la ilk kez The Bodrum EDITION'ın imza açık hava restoranı BRAVA'da konuklarını ağırladı. BRAVA'nın büyüleyici atmosferi ve Batard'ın kendine has lezzetlerinin buluştuğu gecede davetliler keyifli anlar yaşadı. Geçtiğimiz yıllarda şef kategorisinde ''GQ Türkiye Men of The Year'' ödülüne de layık görülen Cihan Kıpçak'ın yorumladığı Agnolotti, Dana Kaburga ve Kara Orman Profiterolü konuklardan tam not aldı.

The Bodrum EDITION Ege Denizi'nin muhteşem atmosferinde konuklarına unutulmaz yaz geceleri yaşatıyor. Lüks ve eğlence anlayışındaki iddiasının yanı sıra gastronomi alanında da her zaman önde olan The Bodrum EDITION yaz boyunca dünya mutfaklarından deneyimler sunmaya devam edecek.