Victoria Beckham X Mango
MODA HABER

Victoria Beckham X Mango

Victoria Beckham Mango için kapsül bir koleksiyon hazırlıyor.

GÜNCELLEME TARİHİ: 5 Nisan 2024

Kendi adını taşıyan markası, giyilebilir rahatlık ve sofistike parçalar ile özdeşleşen Victoria Beckham, Mango için tasarladığı ve 23 Nisan 2024 tarihinden itibaren satışa sunulacak kapsül koleksiyonunu tanıtmaya hazırlanıyor.

Klasik İngiliz lüksünün, Victoria Beckham'ın kusursuz stilinin ve Mango'nun çağdaş tasarım anlayışının mükemmel bir karışımı olan bu iş birliği, Mango tarihinde ikonik bir an olarak öne çıkıyor ve iki markanın paylaştığı ortak değerler olan stil, kalite ve feminenliğe atıfta bulunuyor.

Hassas terzilik, feminen elbiseler ve çok yönlü trikoların yer aldığı koleksiyonda, sezonun olmazsa olmaz parçaları haline gelecek dikkat çekici çantalar, aksesuarlar ve ayakkabılar da yer alacak.

Mango'nun 40. yıldönümü için hazırlanan ve SIMONMILLER, Camille Charrière ve Pernille Teisbaek gibi diğer marka, sanatçı ve içerik üreticileriyle yapılan bir dizi iş birliğinin en yenisi olan Victoria Beckham x Mango kapsül koleksiyonu, tüm Mango topluluğuna yönelik gerçek, cesur ve ilham verici bir kutlamayı yansıtacak.