Haziran sayımızda neler var?

30.05.2017, Salı

Nihayet Haziran; uzun bir kış ve kısa bir bahardan sonra yaz! Bu sayımızın kapak kızı da inanılmaz güzel, cool ve dört milyon takipçisiyle gerçek bir influencer: Josephine Skriver! New York sokaklarında Jack Waterlot’un objektifine sadece Bazaar Türkiye için poz verdi.

Uyumayan şehrin dinamiği, sezonun parlak renk blokları ve sportif şıklığıyla birleşince ortaya enerjik, rengarenk bir çekim çıktı. Josephine'in hayat hikayesini özellikle okumanızı tavsiye ederim.

Bu sayıda moda, sanat, müzik, mimari, tıp alanlarında yetenekleriyle adından söz ettiren 20 ismi bir araya getirdik. Onlara sorduğumuz soruysa yaratıcılığın tanımıydı...

İlkbahar/Yaz 2017 Haute Couture raporumuzun ise size düğün mevsiminde yol göstereceğini umuyorum! Son günlerde yaşım gereği olsa gerek, etrafımda birçok arkadaşımın sıkça konuştuğu, kafa yorduğu, yapmayı planladığı şey yumurta dondurma. Bu herkesin dilindeki 'trend topic' nasıl gerçekleşir, kimler için uygundur; hepsini sizin için araştırdık...

Haziran geldiğine göre Cinque Terre zamanı demektir! 'Oteller ondan sorulur' diyebileceğim seyahat gurusu İlker Topdemir yazdı… Okumadan valiz hazırlamayın!

BİZE ULAŞIN