Yeni Novage+, Yeni Siz
GÜZELLİK

Yeni Novage+, Yeni Siz

Oriflame'in en son yeniliği olan Novage+, cilt bakımında büyük bir adımı temsil ediyor.

GÜNCELLEME TARİHİ: 29 Eylül 2023

Novage+ cilt bakım serisi, birbirleriyle ve cildin kendi biyolojik işlevleriyle uyum içerisinde çalışan Biyo Aktive Edici Teknolojilere sahiptir. Bu teknolojiler sayesinde doğaya ve cildinize karşı nazik olurken cilt tipiniz ne olursa olsun daha güçlü ve hızlı sonuçlar sağlıyor.

Novage+, cildinizin kırışıklık görünümünü azaltmak ve sıkılığını artırmak için özenle geliştirilen 11 Biyo Aktive Edici Teknolojiden faydalanarak sadece 2 hafta içinde size klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar sunuyor. Oriflame'ın uzman bilim insanları ve dermatologları tarafından geliştirilen bu ileri teknolojiler, cildin kendini onarma, yeniden yapılandırma ve güçlendirme yeteneğini etkinleştirme özelliğine sahip. Kolajen üretimini hızlandırma, hücresel yenilenmeyi teşvik etme ve cilt bariyerini güçlendirme gibi birçok etkiye sahip olan Novage+ cilt bakımı inovasyonunun doruğunu temsil ediyor.

Güzellik, sürdürülebilirlik ve inovasyonu kusursuz bir şekilde bir araya getiren yeni Novage+ serisi ile yeni bir size merhaba deyin!