Yeni Saç ve Saç Derisi Hibrit Bakımı Serisi Duologi Harika Bir Lansman ile Tanıtıldı
GÜZELLİK

Yeni Saç ve Saç Derisi Hibrit Bakımı Serisi Duologi Harika Bir Lansman ile Tanıtıldı

İlayda Alişan’ın katılımı ve Mina Arıcan’ın moderatörlüğü ile gerçekleşen DUOLOGI lansmanı Ritz Carlton Roof’da keyifli bir etkinlik ile tanıtıldı.

GÜNCELLEME TARİHİ: 9 Ağustos 2023

Saç ve saç derisi bakımında devrim yaratacak nitelikteki DUOLOGI'nin beklenen lansmanı Ritz Carlton Oteli'nde unutulmaz bir etkinlikle gerçekleşti. Oriflame'in marka yüzü ünlü aktris İlayda Alişan'ın katılımıyla ve moderatör digital içerik üreticisi Mina Arıcan'ın uzman moderatörlüğünde gerçekleşen lansman, konukları harika İstanbul manzarasına karşı DUOLOGI dünyasını keşfetmeye ve havuz başında eğlenmeye davet etti.


Ritz Carlton Oteli'nde gerçekleşen DUOLOGI lansman etkinliği, güzellik, yenilik ve saç ile saç derisini güçlendirmenin zarafetle kutlandığı bir şölen oldu. İlayda Alişan, DUOLOGI'nin saç bakım rutini ile saçlarına nasıl bakım yaptığını ve özgüvenle parlayan, beslenmiş güzellik dolu saçlara sahip olduğunu anlattı. Mina Arıcan ise konukları cilt bakımından ilham alarak tasarlanmış saç ve saç derisi hibrit bakım serisinin bilimsel temellerini ve her bireye özgü saç bakımına getirdiği yeni yaklaşımı keşfetmeye davet etti.


Uzmanlar, bireysel saç tipleri ve ihtiyaçlarına göre kişisel danışmanlık ve öneriler sunarak, etkileşimli ve bilgilendirici ürün tanıtımlarıyla katılımcıların her ürünün benzersiz faydaları hakkında daha iyi bilgi sahibi olmasını sağladı. Havuz başındaki atmosfer etkinliğe sihirli bir hava katarken, konuklar DUOLOGI lansmanının heyecanını paylaşıp bir araya geldi ve keyifli anlar yaşadı.