Röportaj: Ece & Ozan Doğulu

Röportaj: Ece & Ozan Doğulu

"Aşkı kelimeler ile anlatmak çok zor"

Dört yıllık flört, dokuz yıllık evlilik ve bu sürede hayatın onlara armağan ettiği üç tane mücevher... Ece ve Ozan Doğulu, her gün kızları Arya, Lila ve Elya ile mutluluklarına yenilerini kattıkları bir hayata sahip. "Ece'ye olan aşkım her gün değişiyor, bir saat sonra ona daha çok aşık olabilirim" diyen Ozan Doğulu çok haksız da sayılmaz; çünkü Ece Doğulu, doğallığı, enerjisi ve zarifliğiyle kendisine hayran bırakan bir kadın. 13 yıllık ilişkilerinde birbirlerine olan aşklarından bir şey kaybetmeden, birlikteliklerini korumayı başarmış bir çift... Öyle ki birbirleriyle olan uyumları ve çevrelerine yaydıkları enerjileriyle aşka olan inancınız tekrar artıyor. Saatler süren çekimi keyifli bir hale getiren Doğulu çifti, verdikleri samimi pozların yanı sıra 13 senedir korudukları aşklarını ve evlilik hayatlarını da bizimle paylaştı. Sevgililik döneminden üç çocuklu aile hayatına geçiş, hem farklı hem de keyifli bir boyut atlama olmuş onlar için... Kısaca Four Seasons Sultanahmet'in romantik atmosferinde bir araya geldiğimiz Doğulu çiftine biz aşklarını ve evliliklerini sorduk onlar da samimiyetle cevap verdi. Keyifli sohbetten sonra böyle birbirine gözleri parlayarak bakan çifti bulunca bize de sadece Cem Talu'nun objektifinden yansıyan aşklarını Sevgililer Günü için sizlere aktarmak kalıyor.

Dört yıllık flört döneminden sonra 2007'de evlendiniz. Flört döneminizi de katarsak 12 senedir berabersiniz. Nasıl geçti bu 12 sene?

Ece Doğulu:
Bu yıl 13 oluyor (gülüyor). Dört yıllık flörtün üstüne evlilik ve bir de 3 çocuk... Hayatımız her sene genişleyip, büyüyor. Biz de buna uyum sağlamaya çalışıyoruz. Aslında şöyle bir bakınca 13 senelik ilişkide şu anla, flört dönemimiz arasında bir fark yok. Sadece hayatımıza üç çocuk eklenmiş oldu.

Ozan Doğulu: Aile kurmak harika bir şey. Ayrıca benim için üç tane kız çocuğun olması da mükemmel bir duygu. Ece ile ilişkimizi ve evliliğimizi hala bu kadar güzel bir şekilde yürütüyor, koruyor olabilmemiz de harika bir şey.

BİZE ULAŞIN