Falconeri 2024 İlkbahar/Yaz 2024 Koleksiyonu
MODA HABER

Falconeri 2024 İlkbahar/Yaz 2024 Koleksiyonu

Falconeri'nin ultra ince kaşmiriyle bir yaz safarisinin yıldızı olabilirsiniz…

GÜNCELLEME TARİHİ: 17 Nisan 2024

Güneşin ten üzerindeki sıcaklığı, yeşille bezenmiş sınırsız alanlar, gökyüzü mavisi, Afrika savanasının sıcak genişliklerine yapılan bir yolculuğun en doğal uzantısı. Yeni Falconeri İlkbahar-Yaz 2024 koleksiyonu, ince ipliklerin ciltte hayat verebileceği hisleri keşfederek, birlikte yaşanan bir hikayenin izini taşıyor.

Doğal Afrika manzaralarına dalmış, özgür ruhlu bir çift, ultra ince kaşmirin benzersiz hafifliği ve yumuşaklığı eşliğinde heyecan verici bir safariye çıkıyor. Marka tarafından Moğolistan ve İç Moğolistan'dan özenle seçilen, mümkün olan en hafif ve en güçlü iplikler arasında yer alan kaşmir, ısı düzenleyici özelliği sayesinde her mevsimin vazgeçilmezi oluyor.

Doğayla daimi bir diyalog içinde olan erkek ve kadın koleksiyonlarının renk paleti, en resmi kıyafetlerden en gündelik kombinlere kadar her duruma mükemmel uyum sağlayan nötr ve mütevazı tonlar içeriyor. Nadir yağmurlardan sonra savanayı aydınlatan renklerden esinlenen ve doğanın geri dönüşünü yansıtan Gök Mavisi ve Yaprak Yeşili tonları ile koleksiyon zenginleşiyor.

Ultra ince kaşmirin benzersiz hafifliği, farklı stil gereksinimlerini karşılamak için çeşitli yakalar ve yeni modellerle mükemmel bir uyum sağlıyor. Ultra ince kaşmir ribana hırka veya ribana V yaka süveter gibi yeni modeller, güncel trendleri yorumlayarak grandmacore tarzı görünümler için ideal çözümler haline geliyor. Nostaljik çağrışımlar yaratan kolsuz ceketler için yeni baskılar, sezonun olmazsa olmazları arasında yer alırken sportif-şık bir çekiciliğe sahip ikonik ve zamansız giysiler modern desenlerle buluşuyor.

Yumuşak kalıpları ile kapüşonlu sweatshirtler ve sweat pantolonlar, çok yönlü kolsuz ceketlerle birlikte kullanılıyor ve sezonun kahramanı olan rahat-şık görünümler için Falconeri serisini karakterize etmeye devam ediyor.

Falconeri Kaşmir koleksiyonuna Falconeri mağazalarından ve www.falconeri.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.