3 günde düğün alışverişi yapmak mümkün!

3 günde düğün alışverişi yapmak mümkün!


Bu yıl kapılarını 13. kez açacak olan Evlilik Dünyası Fuarı, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda, 160 firmayı 60 bin çiftle buluşturmayı hedefliyor. Ziyaretçilerin sektördeki gelişmeler ve yeni trendleri yakından görmesine olanak sağlayan fuar, aylarca süren düğün alışverişini 3 günde bitirmek isteyenlere özel imkanlar da sunuyor.

Davetiyeden nikah şekerine, gelinlikten damatlığa, dekorasyondan mekana, pastadan fotoğrafa kadar pek çok ihtiyaca cevap veren Evlilik Dünyası'nda gelin-damat dans şovlar, kına seramonisi, çeşitli sürprizler ve firmaların farklı etkinlikleri ile renkleniyor.

Fuar, Tasarımcı Özlem Kaya'nın, Sema Doğramacı ile birlikte oluşturduğu Allegra markası için hazırlanan 25 farklı model gelinlik ve abiye koleksiyonunun sergileneceği defileyle açılacak.

Klasik tarz gelinliklere minimal dokunuşlarla alternatif bir görünüm kattıklarını anlatan Özlem Kaya, "Kabarık gelinlikler değil, daha minimal ve sade tasarımlar tercih ettik. İnsanların arayıp da bulamadıkları alternatif bir tarz oluşturduk. Tabi ki klasik tarz gelinlikler de olacak ama daha çok minimalist tavra klasik dokunuşlar yaptık. Bazı modellerde dalgıç kumaşları kullandık. Vücudun güzel kıvrımlarını ortaya çıkaran formda gelinlikler tercih ettik. Dantel ağırlıkta, pırıltı var ama çok fazla değil. Gelinler artık çok kapalı olmak istemiyorlar. Daha sportif ama aynı zamanda şık olmayı tercih ediyorlar. Biz de dantel ve tül detayları ön plana çıkarıyor ve sırt dekoltelerini daha fazla kullanıyoruz. Dişi bir görüntüsü var bu koleksiyonun. Özgüveni yüksek bir görünüm taşıyor. Çünkü bu koleksiyondaki gelinlikleri sergilemek de özgüven istiyor" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN