Plajda tropik havalı

Plajda tropik havalı

Özlem Yılmaz Küçük / ozlem.yilmaz@sabah.com.tr

Masmavi deniz, yemyeşil tabiat, beyaza çalan kum ve elinizde buz parçacıklı kokteyliniz… Hafifçe esen rüzgara karışan müziği duyuyor musunuz? Ne muhteşem bir tatil günü değil mi? Madem yazın ve tabiatın tam ortasındayız, plajları renklendirmeye devam ediyoruz…
Tropik desenlerin revaçta olduğu son dönemde, bu desenlerin en çok plaj stiline yakıştığını hatırlatır; tropik plaj stilinizle sezonun en trendy kadınlarından olacağınızı da vurgulamak isterim. Tabii bu desenleri bir araya getirirken abartmamakta fayda var. Desenli parçaları ya da birden çok renklileri bir arada kullanmak göz yorucu ve kafa karıştırıcı olabilirken; sizi geri planda bırakacağı gerçeğini atlamayalım. Desenli bikininizi, plaj elbisenizi yahut çantanızı kombinlerken, diğer parçalarda daha sakin renklere yönelmekte, olayı bir yerde patlatmakta fayda var.

En ucuza nereden, nasıl alırsınız?
Şimdi gelelim bu renkli plaj stilini en ucuza nasıl oluşturabiliriz konusuna. Belki bir sezonda hevesinizi alacağınız tropik stilinize yatırım yapma konusunda biraz daha tutumlu davranabilir; bir diğer sezon trendi için şimdiden bütçe planlaması yapabilirsiniz. Zamansız trendlere yatırım yapacaklara ise; bütçe planlaması önermiyor, alışverişte sınır yok diyorum!

Koton 79.98 TL

BİZE ULAŞIN