Yılbaşı gecesi stil kurtarma çalışması!

Yılbaşı gecesi stil kurtarma çalışması!

Özlem Yılmaz Küçük / ozlem.yilmaz@sabah.com.tr

Davetlerin en yoğun olduğu ayın sonuna, yılın en ışıltılı gecesinin en yakınına geldik bile. 31 Ocak'a dair en önemli soru ise, "Nasıl görüneceğim oluyor". Ben de size, geceye ramak kala, bir kurtarma çalışması yapıyor ve geceyi şimdiden şekillendiriyorum. İyi hazırlanmalar dilerim…

Yeni yıl gecesi için en uygun renkler gümüş- altın tonları, nefti yeşil, siyah ve tabii ki kırmızı. Özellikle de marsala tonu alternatifsiz seçenekler arasında. Bu özel geceyi geçireceğiniz ortama göre giyeceklerinizi stilize etmeli, ayakta takılacaksanız özellikle de ayakkabı seçiminize dikkat etmelisiniz. Makyaj konusuna gelince, gecenin ilerleyen saatlerinde akmalara karşı, suya dayanıklı ürünler ya da sabitleyicilerle geceyi kotarmalısınız. Ve saçlarınızı doğal haline bırakmanızı öneririm. Kuaförden çıkmış görünümünden uzak durun ki, trend out listesine sizi de almayalım!

Naiflere nefti

Geceye en uygun yeşil tonu nefti yeşil… Neftinin yumuşak, naif ve sıcak havasıyla hem zarif görünecek hem de hem de elbisenizden çok kendinizi ön plana çıkaracaksınız. Gecenin sakin güzeli olmak istiyorsanız, nefti alternatifleriniz arasında olsun derim.

Elbise: Lulu, 650 TL

BİZE ULAŞIN