Nars’tan yeni ikonik renk...

illuminator yeni renkleriyle serisini genişletmeye devam ediyor. Orgasm 'in başarısının ardından, NARS illuminator'a eklenen 3 yeni rengi, cilde rahatça uygulanarak, ışık yansıtma özelliği ile cildi tazelerken, ten makyajını ışıltılı ve ıslak görünüm ile tamamlıyor. Illuminator'ler tek başına cilde canlılık ve sağlıklı ışıltı vermek için ya da makyajı aydınlatmak ve canlandırarak sıcak bir görünüm vermek için makyaj üstüne de kullanılabiliyor.

NARS Illuminator serisine yeni eklenen renkler:

COPACABANA – Multiple serisindeki adaşı gibi, Illuminator tüm yüze ya da fondotenlerle karıştırılarak cilde sedefli bir parlaklık ve aydınlık verir. Dekolteye ışıltılı ve aydınlık bir görünüm kazandırmak için de kullanılabilir.

SUPER ORGASM – Altın ışıltıları ve şeftali tonu ile Super Orgasm allığından esinlenerek yaratılan bu illuminator tüm yüze ya da fondötenlerle karıştırılarak uygulanabilir. Ayrıca, dekolteye ışıltılı ve sıcak bir görünüm kazandırmak için de kullanılabilir.

LAGUNA – olduğu gibi altın-bronz rengi ile güneş öpücüğü efekti veren bu illuminator, tek başına tene ya da fondötenlerle karıştıralarak tüm yüze ya da canlı bronzluk için dekolteye uygulanabilir.
BİZE ULAŞIN