Kérastase’tan kişiye özel reçete

Onlarca kombinasyondan sadece biri tamamen size uygun ve sadece sizin için yaratıldı…

Kérastase saç uzmanlarının yaratıcı sanatlarını saçlarınızda konuşturabileceği, yüksek teknoloji ile yaratılmış ve saçlarınızı anında yenileyecek, benzersiz bir deneyime hazır mısınız?
Her kadın seçkin ve eşsizdir. Kérastase, her bir kadın için, profesyonel saç analizi doğrultusunda uzman kuaförlerin hazırlayıp uyguladığı, kişiye özgü ve anında etkili bir bakım olan Fusio – Dose'u hayatımıza getiriyor.

Saçların aynı anda birden çok ihtiyacı olabilir: Kuru saç aynı zamanda parlaklığını yitirmiş ya da hassaslaşmış olabilir. Boyalı saç canlılığını yitirmiş, nemini kaybetmiş ve incelmiş olabilir. Her bir kadında değişkenlik gösterebilecek bu ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak yaratılan Fusio - Dose profesyonel saç bakımı, bir kadının bir çok ihtiyacını aynı anda çözümlemek amacıyla yaratıldı.
Fusio Dose, kişiye özel hazırlanan tek bir bakım ile saçlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılarken, ileri teknoloji ile yaratılmış olması sayesinde, anında istediğiniz görünüme kavuşma lüksünü size yaşatıyor.
Arzuladığınız saçlara kavuşmak artık hayal değil!

Fusio – Dose, kişiye özel bakım sistemi, artık size en yakın Kérastase Danışman Kuaförlerinde.

Sadece 5 dakika süresince kendinizi Kérastase saç uzmanlarının sihirli ellerine teslim edin, rahatlatan masajın tadını ve güvenilir ellerde olmanın keyfini yaşayın. Fusio – Dose bakımının size sunduğu ayrıcalıklı dokunuşu hissedin.

Bırakın, Kérastase'ın uzman dokunuşları, saçlarınızı baştan yaratsın…
BİZE ULAŞIN