Avon'dan Kadınlar Günü'ne özel indirim

AVON, Dünya Kadınlar Günü’nü yeni parfümü Sensuelle ile kutluyor ve benzersiz parfümünü yüzde 50 indirimle Türk kadınları ile buluşturuyor. Üstelik, çiçeksi oryantal kokusuyla lüks bir parfüm deneyimi sunan Sensuelle’i satın alanlara Sensuelle Vücut Losyonu hediye ediliyor.

Türkiye'nin bir numaralı kozmetik markası AVON*, Türkiye'deki 20. yılını kutluyor. AVON, 20. yaşında Türk kadınlarının beğenileri doğrultusunda geliştirilen ve en çok tercih ettikleri çiçeksi ve oryantal notalardan oluşan büyüleyici yeni parfümü Sensuellle'i kadınların beğenisine sunuyor. Türk kadınlarının uzun zamandır arzu ettiği kokuları bir araya getiren parfüm, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla da indirimli olarak kadınlarla buluşuyor. Ayrıca parfüm alanlara Sensuelle Vücut Losyonu'nu hediye ediyor.

Yeni Sensuelle parfüm, kadınların iç güzelliğini dışarı yansıtmalarına olanak veriyor. Romantik ve özgüvenli bir dokunuş sunan parfüm, samimi ve sıcak bir deneyim yaşatıyor. Çiçeksi ve oryantal bir parfüm olan Sensuelle'de portakal çiçeği ve tiare çiçeğinin birleşimine kaşmir esintileri eşlik ediyor. Sensuelle Vücut Losyonu da büyüleyici kokusuyla fark yaratırken cildi nemlendiriyor ve yumuşatıyor.

Sensuelle Parfüm, 50 ml, 31 TL.

BİZE ULAŞIN