Cildinizi ölü hücrelerden arındırın

Yaza merhaba dediğimiz bu günlerde peeling yardımı ile yüzünüzü ölü hücrelerden arındırma vakti geldi. Avéne Arındırıcı Peeling ile canlı, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olmak artık sizin elinizde.

Kış aylarını geride bırakıp yaza merhaba dediğimiz bu günlerde kendimize daha da özen göstermeye başlarız. Cildimizin ışıltısı ile kendimizi iyi hissederiz. Bu yüzden iyi bir cilt bakımı çok önemlidir. İyi bir cilt için, günlük bakımın yanı sıra, ölü hücrelerden ve siyah noktalardan arınmak ve derinlemesine bir temizlik yapmak gerekir. İşte Eau Thermale Avéne Gommage Doux Purifiant, cildi ölü hücrelerden arındırıp derinlemesine temizleyerek size tam ihtiyacınız olan bakımı sunuyor.

En hassas ciltlerde bile derinlemesine soyucu bakım sağlayan Avéne Gommage Doux Purifiant ile aynı anda hem mekanik, hem de biyolojik peeling. Avéne Gommage, içindeki polietilen ve jojoba'dan oluşan %1,5 oranındaki mikropartiküller ile mekanik peeling, sodyum salisilat ile biyolojik peeling yapar. Cildiniz gözle görülür bir şekilde parlaklaşır. Anti-enflamatuar özellikli çinko-glukonat ve nemlendirici-yumuşatıcı polyol içerir. Paraben içermez.

Uygulaması oldukça pratik olan Avéne Arındırıcı Peeling haftalık ürününü, nemli cilde haftada iki veya üç defa masaj yaparak uyguladıktan sonra siz de etkisini fark edeceksiniz. Cildiniz hiç olmadığı kadar pürüzsüz, sağlıklı ve ışıltılı olacak.

Karma ve yağlı ciltlerde haftada 1-2 kez, normal ve normalden kuruya eğilimli ciltlerde haftada 1 kez kullanılabilirsiniz. Hafifçe ıslatılmış yüze göz çevresi hariç olmak üzere parmak uçlarıyla masaj yaparak uygulayın ve daha sonra ılık su ile durulayın.
Her cilt tipinde uygulanabilen Avéne Arındırıcı Peeling, akneli ciltlerde tavsiye edilmiyor.

BİZE ULAŞIN