Cildimizde Fransız doğası

Le Petit Marseillais, içeriklerini ve aromalarını gerçek meyve ve çiçek özlerinden ve organik olarak üretilen bileşenlerden alıyor. Paraben ve renklendirici boya içermeyen kremli duş jellerinin benzersiz kokuları, sentetik değil tamamen doğal bitkilerden ilham alınarak hazırlanıyor. Kremli formülleri ile cildi kurutmuyor ve nemlendiriyor.

Türk tüketicisinin yeni tanıştığı Le Petit Marseillais ürünleri içeriğinde kullanılan lavanta, badem, şeftali, bal, süt, portakal çiçeği, gelincik, vanilya, mandalina gibi pek çok doğal bileşeni tam mevsiminde, geleneksel yöntemlerle elle toplanıyor, en çevreci yöntemlerle üretilip, geri dönüşümlü ambalajları ile birçok ülkenin banyolarında yerini alıyor.

Marsilya'nın 300 yıllık efsanevi ürünü Marsilya Sabunu'ndan esinlenilerek 1984 yılında doğan Le Petit Marseillais, "Fransa'nın En Çok Sevilen" ve "Fransa'nın En Yeşil" markası olarak, bugün dünyanın 23 ülkesine Akdeniz doğasını ve sıcaklığını taşıyor.

Ülkemizde, Johnson&Johnson tarafından pazara sunulan Le Petit Marseillais, marketler, parfümeriler ve seçkin eczanelerde doğal içerikli ve geniş yelpazedeki toplam 7 kategoriden 29 ürünü ile Mayıs ayından itibaren satışa sunuluyor.

Markanın Türkiye lansmanı nedeniyle, Fransız Sarayı bahçesinde düzenlenen Akdeniz konseptli davete, Johnson&Johnson Ülke Müdürü Hakan Ergen'in ve yöneticilerin yanı sıra, markanın uluslararası başarı hikayesini anlatan marka danışmanı Michel Azan ve ürünlerin doğal içeriklerini detaylı olarak sunan botanist Tachka Sofer de katıldı.
BİZE ULAŞIN