Lady Gaga'nın güzellik markası: Haus Labs

Kim Kardashian ve Rihanna gibi isimlerin ardından Lady Gaga da "Haus Labs" adını verdiği kozmetik koleksiyonunu eylül ayında piyasaya sürüyor.

Giriş Tarihi: 10.07.2019 10:08 Güncelleme Tarihi: 11.07.2019 09:18

Zeynep Gürer

Son dönemde güzellik sektörü pek çok ünlü ismin markasına ev sahipliği yapmaya başladı. Son olarak tasarımcı Victoira Beckham'ın da güzellik sektörüne adım atması ardından Lady Gaga da uzun süredir beklenen markası Haus Labs (Haus Laboratories)'ın duyurusunu yaptı. Haus Labs'ın eylül ayında piyasaya çıkması planlanıyor.

Lady Gaga, Instagram hesabından yaptığı açıklamada; "Gençken hiçbir zaman güzel hissetmedim. Hem iç hem de dış güzellik hissetmek için mücadele ederken makyajın gücünü keşfettim. Annemin her sabah makyaj yaptığını hatırlıyorum. Daha sonra annem kadar güçlü olma hayallerimi gerçeğe dönüştürmenin bir yolu olarak makyajı denemeye başladım.

O zaman Lady Gaga'yı keşfettim. Aynaya bakarak ve kim olmak istediğimi görerek içimdeki süper kahramanı buldum. Bazen güzellik içten doğal gelmiyor. Ama o kadar minnettarım ki makyaj, sahip olduğumu bilmediğim bir cesarete ilham verdi.

Kendimi bulma ve dönüştürme yeteneğine sahip olarak güzelliğimi keşfederek kabullendim. Sadece garip olduğumu söylediler ama gerçekten ben sadece bu şekilde doğdum" dedi.

When I was young, I never felt beautiful. And as I struggled to find a sense of both inner and outer beauty, I discovered the power of makeup. I remember watching my mother put her makeup on every morning, basking in the glow of her power to put on her bravest face as the hard working woman she was. I then began to experiment with makeup as a way to make my dreams of being as strong as my mother become true. It was then that I invented Lady Gaga. I found the superhero within me by looking in the mirror and seeing who I wanted to be. Sometimes beauty doesn't come naturally from within. But I'm so grateful that makeup inspired a bravery in me I didn't know I had. I've come to accept that I discovered my beauty by having the ability to invent myself and transform. They said I was just weird, but really, I was just Born This Way. Love, Lady Gaga

Lady Gaga (@ladygaga)'in paylaştığı bir gönderi ()

BİZE ULAŞIN