Bedava kapışıldı

Longtable'da düzenlenen 'White is the New Black' partisinde konuklara cep telefonu hediye edildi. Pınar Altuğ iki, Ajda Pekkan üç, Ebru Şallı ise dört tane birden aldı!

İstanbul'un gözde eğlence mekanı Longtable'da önceki gece bedava cep u izdihamı yaşandı. Sanat dünyasının ünlüleri, 'White is the New Black' gecesinden kendilerine hediye edilen paket paket Blackberry'ler ile ayrıldı.

ESKİ SEVGİLİ İLE PİŞTİ

, taşımakta zorlandığı dört telefon paketiyle mekandan ayrılırken, 'un elinde de iki kutu vardı. Süperstar Ajda Pekkan ise gazetecilere gülerek "Dağıtılan telefonlardan üç tane aldım" diyerek şaşırttı. 'White is the New Black' (Yeni siyah, beyaz) sloganlı gecede konuklardan bir kıyafetlerinin ya da aksesuvarlarının beyaz olması istendi. 'İlişki piştileri'nin yaşandığı partide; işadamı Efe Duru, partiye yeni sevgilisi ile geldi. Duru'nun geçtiğimiz aylarda ilişki yaşadığı oyuncu de geceye katıldı. Vahapoğlu ve Beşerler, cep telefonu hediye edilen ünlüler arasında da yer aldı. Seren Serengil'den olaylı bir şekilde boşanan ise ile partideydi.

PINAR ALTUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


EBRU ŞALLI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Sabah / Günaydın
BİZE ULAŞIN