Evlilik Dünyası Fuarı: Doğa Gelinleri

Evlilik Dünyası'nın bu yılki teması için yaşam sembolü doğa ve doğurganlığın en güçlü sembolleri kadın birleşti, ortaya "Doğa Gelinleri" çıktı… Bu özel konsept ünlü fotoğraf sanatçısı Koray Kasap'ın objektifinde, Antalya – Çıralı'da hayat buldu.

Türkiye'nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarı "Evlilik Dünyası", bu yıl "Doğa Gelinleri" konsepti ile hazırlandı. Evlilik hazırlığı yapan çiftlerin heyecanla beklediği fuar, 3-5 Şubat 2012 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda 10. yılını kutlayacak.

Fuarın konsept çekimlerini, sanat dünyasından pek çok ünlü isimle çalışan başarılı fotoğraf sanatçısı Koray Kasap ve ekibi gerçekleştirdi. Doğa Gelinleri temasıyla, Antalya-Çıralı'da yapılan çekimler, dört günde tamamlandı. Koray Kasap, Brezilyalı ünlü fotomodel Ana Carolina'yı tarih ve doğanın iç içe geçtiği bölgede fotoğrafladı.

Patika Fuarcılık Genel Müdürü Didem Cılga, bu yılki konsepti nasıl belirlediklerini şöyle anlattı: "Yaşam kaynağımız doğa, doğurganlığın en güçlü sembollerinden biridir. Gelecek nesilleri dünyaya getiren kadınlar da doğa ananın gelinleri gibiler. Bu nedenle kadın ve doğa temasını örtüştürdük. Ayrıca yaşadığımız yüzyılda doğayı ve kaynaklarını hoyratça kullandığımız da günümüzün en yadsınamaz gerçeği. Hepimiz bir bütünün parçasıyız; insan da doğanın bir parçası. Bugünün gelinleri yarının anneleri olacaklar. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için hepimiz üzerimize düşeni yapmalıyız. İşte buna dikkat çekmek için bu yılki konseptimizi "Doğa Gelinleri" olarak belirledik."

Evlilik sektöründeki tüm yenilikler burada…

Bu yıl onuncusu yapılacak Evlilik Dünyası, sektördeki 200'den fazla firmanın katılımı ile gerçekleşecek. Türkiye'nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarı, düğün mekanından organizasyona, gelinlikten nikah şekerine, ayakkabıdan davetiyeye kadar uzanan geniş bir yelpazede tüm yenilikleri, yaklaşık 50.000 çiftle buluşturmaya hazırlanıyor. Fuar, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi birçok sürprizle ziyaretçilerini ağırlayacak.
BİZE ULAŞIN