The Hunger Ataköy'de %99 indirimli şarap festivali!

Her Salı, yemeğinize eşlik edecek seçkin şaraplarının 2. Şişesi %99 indirimli! Gün boyunca sürecek etkinlikte, seçeceğiniz şaraplar ve lezzetli The Hunger menü alternatifleriyle yemekleriniz adeta bir lezzet şölenine dönüşecek.

Muhteşem tarifleri ile müşterilerinin beğenisini toplayan ve damaklarda alışkanlık yaratan lezzetlere imza atan The Hunger, menüsü ile konuklarında bağımlılık yaratıyor. Konuklarına daimi olarak farklı lezzetler sunmayı hedefleyen The Hunger'ın menüsünde markaya özel bir etten yapılan The Hunger Burger ve Somon Burger gibi sürpriz tatlar mevcut. Yeni ve iddialı lezzetlerinin arasında ise özel Hunger mangalında servis edilen Dil Balığı Şiş ve Tavuk Sarma bulunmakta.

The Hunger güzel bir haber daha! Birinci yaşını doldurduğu şu günlerde 3. Şubesi Atakent ArenaPark AVM'de, The Hunger severler ile buluşuyor! Genişleyen The Hunger ailesi şimdi de Atakent'i lezzete doyuruyor!

Ataköy Galleria'da, konuklarını ağırlamak ve lezzete doyurmak için kapılarını açan The Hunger, "Şarap Günleri" etkinliği Salı günleri lezzet avcılarının uğrak yeri olacağa benziyor!

The Hunger, Gayrettepe

The Hunger Galleria, Galleria AVM , Ataköy

The Hunger ArenaPark, Atakent Mahallesi

BİZE ULAŞIN