Lokal Anestezi’nin yeni konuğu: İskender Paydaş

‘Zap’lanamayan ilk ve tek Talk Show programı 28 Şubat’ta Babylon’da

Türkiye'nin televizyonda yayınlanmayan ilk ve tek Talk Show'u Erim Özşen'le Lokal Anestezi, sahnesinde bu kez aranjör, besteci ve prodüktör olarak müzik sektöründe önemli başarılara imza atan İskender Paydaş'ı ağırlıyor. Binboa sponsorluğunda, 28 Şubat Salı gecesi saat 21:30'da Babylon'da gerçekleşecek etkinlikte Paydaş, hem Erim Özşen ile keyifli bir sohbete imza atacak, hem de yeni çıkardığı "Zamansız Şarkılar" albümünden parçalar seslendirecek. "Müzik, sohbet ve kahkaha garantili bu harika deneyimin biletleri Biletix'de.

Erim Özşen'le Lokal Anestezi'de montaj yok, reyting yok, kameralar yok, reklam arası yok ve dahası sohbetler 'bip'lenmiyor! Lokal Anestezi'ye katılan konuklar en doğal halleriyle, sansürsüz bir ortamda, sahnede sizlerle beraber gülüyor, eğleniyor.

Konuğuyla birlikte güldüğünüz ve eğlendiğiniz, herkesin eşit, herkesin konuk ve herkesin katılımcı olduğu Lokal Anestezi'nin bilet fiyatları ayakta 17 TL, masada ise 28 TL olacak. Biletler, Biletix'de!

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye www.lokalanestezi.com, www.facebook.com/binboa ve www.twitter.com/binboa adreslerinden ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN