Aşkınız için neleri göze alırsınız?

Koton Kitap tarafından yayınlanan Miskha Ben-David'in yeni kitabı "St. Petersburg'da Yasak Aşk" ile aşka olan inancınızı yeniden kazanacaksınız...

2011 yılından beri 2050, Limasol, Koreş ve Mossad - Büyük Operasyonlar gibi ses getiren kitaplarla dikkatleri üzerine çeken Koton Kitap, 2013'e yepyeni bir eser ile merhaba diyor. Ülkesi İsrail'de yaptığı anlaşmanın sonucu olarak karmaşık, tehlikeli ve yalanlarla dolu bir hayata adımını atan bir Mossad ajanı, bir sabah uyandığında tüm geçmişini geride bırakarak sakin bir hayat sürmeye karar verir. Ancak işler o kadar da kolay olmayacaktır.

Miskha Ben-David'in kaleminden çıkan duygu yüklü bir roman olan "St. Petersburg'da Yasak Aşk" ile bir ajanın iç dünyasına tanık olacak ve umutsuzca ayakta durmaya çalışan bu büyük aşka kendinizi kaptıracaksınız. St. Petersburg'da Yasak Aşk, Şubat ayında bir gizli ajanın aşkı için göze aldığı tehlikeleri gözler önüne sermeye ve karanlık zamanlarda ancak aşkın insana cesaret verebileceğini ispatlamaya geliyor.

Casusluk romanları, kısa hikayeler ve araştırma yazılarıyla tanınan yazar Miskha Ben-David, çok satan 4 casus romanının ardından St. Petersburg'da Yasak Aşk romanıyla bir gizli ajanın aşkı için neleri göze alabileceğini anlatıyor.

St. Petersburg'un ihtişamında gizlenmek için Kanadalı işadamı rolü oynayan bir gizli ajan ve yasak bir aşk, yazarın gerçekçi kalemiyle okuru hikâyenin tam içine çekiyor. Yasak aşk ve mutlu olma çabasının yanı sıra karşı koyulamayacak kadar güçlü bir örgütün engelini okurken siz de kendinizi imkânsız bir aşkın büyüsüne kaptıracaksınız.

Kitapta anlatılan hikâyenin gerçek olup olmadığı ise gizemini koruyor. Yasak bir aşkın hikâyesiyle duygulanırken aynı zamanda sırlar ve yalanlarla dolu bir hayatın zorluklarını da hissedeceğiniz "St. Petersburg'da Yasak Aşk", Şubat ayından itibaren Türkiye'nin her yerinde okurla buluşuyor.

BİZE ULAŞIN