Sevgilisini bir haftada 77 bin kere

Linda Murphy adlı genç kadının; eski sevgilisi William Ryans'a tam 1937 e-mail, 41 bin 229 SMS, 217 sesli mesaj ve 647 mektup yazdığı ortaya çıktı. Bir haftada 77 bin 639 kere de cepten arayınca tutuklandı.

World News Daily Report'un haberine göre Meksika Albuquerque Polis departmanı, ülke tarihine geçen en tuhaf olayla gündemde. 28 yaşındaki Linda Murphy, yalnızca üç hafta birlikte olduğu William Ryans'ı haftada tam 77.639 kere aramaktan tutuklandı. Murphy, yalnızca aramakla kalmayıp sine tam 1937 e-mail, 41 bin 229 SMS mesajı, 217 sesli mesaj ve 647 mektup yazdı.

Obsesif kompulsif rahatsızlıktan muzdarip olan Murphy ile Ryans daha sonra ayrıldı. Murphy bu süre zarfında kendine üç adet edindi. Böylece eski sevgilisini günün 24 saati; hem cep telefonu hem ev hem de iş telefonundan sürekli arayabiliyordu. Elbette bunu yapabilmesi için enerji içeceği, amfetamin gibi uyarıcılarla sürekli ayakta kalması gerekiyordu.

Erkek arkadaşı şimdi rahatladı

William Ryans'ın avukatı J.D. James Kilroy, "Müvekkilim şu anda davalının tutuklanmasıyla çok rahatladı" açıklamasını yaptı. "Kesinlikle uyuyamıyor, herhangi bir şekilde ne işten ne hayattan zevk alamıyordu. Depresyonun eşiğindeydi ve doğru düşünebilmek onun için çok zordu. Şimdi tek isteğimiz Bayan Murphy'nin ihtiyacı olan tıbbi yardımı alması. Ve yasaların onu müvekkilimden uzak tutması!" dedi.

BİZE ULAŞIN