İkinci bir şans daha, ne dersin?

Hatırladığımız şeylerin, aslında unutmayı tercih ettiğimiz şeyler olması ne garip. Şans kapını çalınca “şansını dene” geri çevirme...

Pena Yayınları'ndan daha önce 3 kitabı yayınlanan New York Times'ın en çok satan yazarlar listesinde yer alan Amerikalı yazar Jessica Sorensen yepyeni kitabı 'Şansını Dene' ile okuyucuların karşısına çıkıyor.

Türkiye'de de 'Ella ve Micha'nın Geleceği' , 'Ella ve Micha'nın Sırrı', 'Sadece Sen' romanlarıyla büyük ilgi gören yazar bu kitabını hayatında ikinci bir şansı yakalayamayanlara ithaf ediyor.

Seni kurtaracak kişiyi geri çevirme
Kayden, hayatındaki acılara karşı sessizdir. Elinden gelse kendini hayatın akışına bırakacak ama acıları ne yazık ki hep onun peşinde. Bir gece her şeyin sonuna geldiğini düşünürken onu bu acılarından kurtarabilecek bir kurtarıcı çıkar karşısına: Callie.

Callie hiçbir zaman şansa inanmaz çünkü on iki yaşında yaşadığı trajik bir olaydan sonra hayat onun için hiç de kolay değildir. Yaşadıklarını bir yandan unutmaya çalışırken bir yandan da kimseyle paylaşamaz. Altı yıl sonra bu travma onu tüketecek noktaya geldiğinde bir kurtarıcı çıkar karşısına: Kayden.

Arkadaşlık ve güvenden doğan güçlü aşk
New York Times'ın en çok satan yazarlar listesinde yer alan Amerikalı yazar Jessica Sorensen'in kaleme aldığı 'Şansını Dene' karakterlerin yoğun sorunla boğuştuğu ve aşka kendilerini bıraktıkları bir duygusal hikayeyi aktarıyor. Geçmişiyle yüzleşmekten kaçan Kayden, güzeller güzeli Callie'nin arkadaşlığı, güveni ve sonunda ise aşkıyla hayata tutunmayı başarıyor. Sorensen'in akıcı dili ve yaşanan olayların gelişimiyle artan heyecan serinin diğer kitaplarını merakla beklemeye neden oluyor.

Kitap hakkında ne dediler:
"Romantik, hareketli ve iyi yazılmış... Unutamayacağınız bir hikâye." RT Book Reviews

"Hiç şüphesiz bu kitap bu zamana kadar okuduğum en iyi romanslardan biri. Bu hikâyedeki her şeye bayıldım. Kitabı bitirir bitirmez ikincisi için sabırsızlanacaksınız." bibliopearl.wordpress.com

"Elinizden bırakamayacağınız türde bir kitap. Birinci sayfadan itibaren Callie ve Kayden'ın hikâyesine bayıldım. Her ikisinin de sırrı var ve bu sırları çözmek heyecan verici."
bookrockbetty.com
BİZE ULAŞIN