İstanbul’da yılın en uzun gecesi yine macera dolu

En Uzun Gecede Koş ya da Pedalla! Longest Night/Run or Ride 2015 kayıtları açıldı!

Bu yıl 3.sü düzenlenen Longest Night/Run or Ride, Uzunetap ve SET Adventures tarafından Çekmeköy Belediyesi işbirliği ile 19 Aralık 2015 tarihinde Çekmeköy, Taşdelen Ormanları'nda start alıyor!

Longest Night/Run or Ride, 19 Aralık Cumartesi gecesi, saat 22.00'da adrenalin ve eğlence dolu bir gece yaşatmaya hazırlanıyor...

Koşu ya da bisiklet olmak üzere iki farklı dalda eşzamanlı olarak gerçekleşecek yarışta, koşu 8K, koşu 20K, ultra maraton 45K, bisiklet 20K ve bisiklet 45K olmak üzere 5 ayrı kategori bulunuyor. Kayıt işlemleri, malzeme kontrolü ve son hazırlıkların tamamlanabilmesi için, katılımcıların 18:00-20:00 arasında başlangıç noktasında bulunması ve kayıt işlemlerini tamamlaması gerekiyor.

Yarışmayı tamamlayan tüm sporculara başarı madalyası verilirken, dereceye giren yarışmacıları ise 2016 yılında gerçekleşecek olan Runfire Cappadocia Ultra Maratonu'na ücretsiz katılım hakkı ve özel indirim fırsatları bekliyor.

Karanlığı aydınlatacak ışıklı eğlenceler ve Samba Enredo ezgileri ile performans sergileyecek olan Carnavalturco ile Longest Night'ta keyifli bir yarış gecesi sizi bekliyor...

BİZE ULAŞIN