Angelina Jolie ve Brad Pitt'in boşanma dosyası basına sızdı

Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin boşanma kararının duyulması sonrasında çiftin mahkemeye sunulan boşanma dosyası basına yansıdı. Boşanma kararı alan Angelina Jolie ve Brad Pitt'in boşanma dilekçesi ortaya çıktı. Pitt'le iki yılı evli olmak üzere 12 yıldır birlikte olan Jolie'nin, eşinden boşanmak için pazartesi günü dilekçe verdiği öğrenildi.

"BOŞANMA KARARINI BİR HAFTA ÖNCE ALDILAR"

Us Weekly'ye konuşan bir kaynak, "Boşanma kararını bir hafta önce aldılar" dedi. Angelina Jolie'nin mahkemeye dosya sunduğunu söyleyen kaynak, Jolie için hala Pitt'in hayatının aşkı olduğunu ve kararın kalbine ağır geldiğini söyledi. Kaynak, Jolie için "Şu anda önceliği çocukları" dedi.


"ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK"

Mahkemeye boşanma dosyasını sunan 41 yaşındaki aktrisin, boşanmak için "şiddetli geçimsizliği" gerekçe gösterdiği öğrenildi. Avukat Laura Wasser imzalı dilekçelerde çocukların velayetinin de Jolie'de kalması istendi.

İddialara göre Jolie, 52 yaşındaki aktörün altı çocuğuna muamelesinden memnun değildi ancak yine de Pitt'e çocukları görüş hakkı verilmesini istiyor.

İlgili haberler:

BRAD PITT'TEN İLK AÇIKLAMA GELDİ

AYRILIĞA SEBEP İDDİALARINA YANIT: "EŞİMDEN HAMİLEYİM"


ANGELINA JOLIE - BRAD PITT BOŞANIYOR

BİZE ULAŞIN