Ariana Grande'den Grammy'ye tepki!

61. Grammy Ödülleri’nde sahne alacağı duyurulan Ariana Grande, yapımcıların söyleyeceği şarkıya müdahale etmeleri nedeniyle törene katılmama kararı aldı.

Giriş Tarihi: 06.02.2019 12:47 Güncelleme Tarihi: 07.02.2019 10:15

İki dalda Grammy 2019'a aday olan Ariana Grande'nin ödül töreninde şarkı söyleyeceği düşünülürken beklenmedik bir olay yaşandı. 25 yaşındaki şarkıcı, ödül gecesinde yapımcıların '7 Rings' adlı şarkısını söylemesine itiraz etmesi nedeniyle "hakarete uğramış hissettiği" gerekçesiyle sahneye çıkmama kararı aldı.

Ardından Grande ile yapımcıların '7 Rings' şarkısının sahne performansının bir parçası olması konusunda uzlaştıkları ancak yapımcıların ikinci şarkıyı kendilerinin seçecekleri konusunda ısrar ettikleri öğrenildi. Bunun üzerine Grande, kendini hakarete uğramış hissederek Grammy Ödül Töreni'ne katılmamaya karar verdi.

Grande, 'God is a Woman' şarkısıyla En İyi Solo Pop Şarkısı Performansı ve Sweetener ile de En İyi Pop Albümü ödüllerinde Grammy adayı. Alicia Keys'in sunacağı 61. Grammy Ödülleri, 10 Şubat'ı 11 Şubat'a bağlayan gece yarısı sahiplerine verilecek.

BİZE ULAŞIN