Charlize Theron'dan aşk itirafı

Oscar ödüllü oyuncu Charlize Theron aşk hayatı hakkında konuştu. 43 yaşındaki Güney Afrikalı yıldız yeni bir ilişkiye başlamaya hazır olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 27.05.2019 16:14 Güncelleme Tarihi: 28.05.2019 10:07

Bir süre önce Sean Penn ile ilişkisini bitiren, son olarak da adı Brad Pitt'le anılan 43 yaşındaki Charlize Theron, kalbinin boş olduğunu söyledi. Theron "Bir süre önce yalnız olmaya karar vermiştim. İki küçük çocuğumu büyütüyordum. Yapmak istediğim buydu. Ama şimdi kararımı değiştirdim. İyi vakit geçirmek istiyorum" dedi.

Yıllar süren bekarlıktan sonra şaşırtıcı bir şekilde flört etmeye hazır olduğunu belirten Theron, "Birilerinin olgunlaşması ve adım atması gerekli" diyerek mesaj verdi.

Sakallı erkeklerden hoşlandığını belirten Theron birlikte olacağı kişinin obsesif kişiliğine ayak uydurması gerektiğini söyledi. Kendisine uyum sağlayabilecek bir erkek aradığını sözlerine ekleyen Hollywood yıldızı. "Söz gelimi sabah 4'te kalkıp spor yapıyorum. Sevgilim bütün bunlara uyum sağlayacak biri olmalı" dedi.

2015 yılında Sean Penn'den ayrıldıktan sonra hayatına kimsenin girmediğini söyleyen Theron, kendisini duygusal olarak dışa açmaya başladığını da belirtti.

BİZE ULAŞIN