Şıklığını yeni yıla taşımak isteyenlere

Yeni yıl tüm güzellikleriyle yaklaşıyor. Dolayısıyla hediye seçimleri ve yılbaşı için planlar yapılmaya başlandı bile...

Her ikisi için de sizlere en şık alternatifler arasında çanta modasının bilindik ismi Kipling'den geliyor. Kipling, ünlü Fransız modacı, Jean-Charles de Castelbajac'ın imzasını taşıyan tasarımları ile size sevdiklerinize verebileceğiniz harika bir hediye alternatifi sunuyor. Ayrıca yılbaşı partisinde şıklığınızı en güzel şekilde tamamlamak için son derece renkli, enerjik ve keyifli seçenekler getiriyor.

Jean-Charles de Castelbajac, Kipling kış koleksiyonunda 4 farklı çizgide hazırladığı tasarımlarla hayal gücünün sınırlarını zorluyor. Koleksiyonun gözdesi ise ünlü Japon üç maymun sembolünden esinlenerek hazırlanmış Psiko-Daisy tasarımları… Castelbajac, Psiko-Daisy'de üç maymunu esas alarak, bir tuval gibi kullanılan siyah sırt çantasının üzerini gözlerini, kulaklarını ve ağızlarını kapatan neon iskelet figürleriyle süslüyor. Game Ever adını taşıyan bir diğer tasarımda ise kendi çizgisine sadık kalırken Kipling'in sevilen maskotu olan goril figürünü uzay konsepti ile birlikte kullanıyor. Koleksiyonun üçüncü bölümü ise İngiliz av kültüründen ilham alınarak yaratılmış modellerden oluşuyor. Ünlü modacı, naylon ve deri kombinasyonlarını etkileyici şekilde bir araya getirerek son derce seçkin tasarımlara imza attığı bu çizgiye ise NylonClub adını veriyor. Candy-Say isimli tasarımlar ise koleksiyonun en renkli tasarımları olarak dikkat çekiyor… Fiyonk, gökkuşağı ve uzay maymunu gibi eğlenceli figürlerin kullanıldığı tasarımlar oldukça keyifli alternatifler oluşturuyor.

Fonksiyonelliği ve şıklığı bir arada sunulduğu su geçirmeyen, yıkanabilen ve kir tutmayan malzemeden üretilen çantalarda cep telefonu, makyaj malzemesi, defter, kalem hatta kredi kartı gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz ekstra gözler ve bölmeler yine büyük rahatlık sağlıyor.

BİZE ULAŞIN