, Türkiye'de

Efsanevi iç çamaşırı markası Victoria’s Secret ilkbahar’da İstanbulda.

Dünyanın en seksi iç çamaşırı markası dünyadaki varlığını genişletmeye devam ediyor. Türkiye'deki ilk ikonik Victoria's Secret mağazasını ilkbaharda İstanbul'da açacak.

Bombshell, Very Sexy, Dream Angels, Sexy Little Things, The Lacie ve Body by Victoria gibi dünyaca bilinen iç çamaşırı koleksiyonları, Victoria's Secret mağazalarında yerini alacak.

Markanın çok satan iç çamaşırlarının yanı sıra Victoria's Secret imzalı kokular ve vücut bakım ürünleri ile birlikte kolej temalı PINK serisinin sütyen, külot, rahat giyim ve güzellik ürünleri de ikonik mağazalarda bulunacak.Victoria's Secret Hakkında:

Victoria's Secret, iç çamaşırı ve güzellik ürünleri konusunda lider bir marka olarak modadan ilham alan modern koleksiyonları, prestijli parfüm ve kozmetikleri, tanınmış süper modelleri ve dünyaca ünlü defileleri ile alanındaki öncülüğünü sürdürüyor. Limited Brands grubuna dahil olan Victoria's Secret, 1000'den fazla iç çamaşırı ve güzellik mağazası, ürün katalogları ve VictoriasSecret.com internet sitesi üzerinden satış yaparak müşterilerinin diledikleri yer ve zamanda alışveriş yapmasına olanak veriyor.
BİZE ULAŞIN