Büyük beden kadınlar ‘Dolabimiseviyorum.com’ ile hep şık!

Düğünlerde ve mezuniyetlerde kadınların en büyük telaşı giyecek elbise bulmaktır. Çünkü size yakışan abiyeyi bulmak hiç kolay değildir. Özellikle büyük beden kadınlar bugüne kadar bu telaşa herkesten daha fazla kapıldılar. Büyük Beden Stil Danışmanı Melike Çarpatan, Dolabimiseviyorum.com ile kadınların bu sıkıntılarına çözüm sunuyor.

Melike Çarpatan, büyük beden kadınların vücutlarını tanıdıkları sürece her kadın gibi şık olabileceklerinin altını çiziyor. Siz de düğün ve davetlerde stil sahibi ve şık giysiler bulamamaktan şikayetçiyseniz yüzlerce seçeneğiyle Dolabimiseviyorum.com'a bakmalısınız.

Düğünler, mezuniyetler ve diğer davetler her kadın için tatlı bir koşturma ve telaş demektir. Fakat kilo probleminiz varsa ve girdiğiniz dükkanlarda istediğinizi bulamıyorsanız, bu keyifli gün sizin için bir anda kabusa dönüşebilir. Büyük Beden Stil Danışmanı Melike Çarpatan, kadınlara hangi kiloda olursa olsun şık olabilmek için sunduğu önerilerle hayat kurtarıyor.Melike Çarpatan, kadınlara abiye giysi seçmek konusunda dikkat etmeleri gereken noktalar olduğunu söylüyor ve ''Büyük bedene sahip olan bayanlar vücutlarını tanıdıkları sürece, her kadın gibi şık olabilirler. Sanılanın aksine, büyük bedenli bayanların açık renk elbise kullanmalarında hiçbir sakınca bulunmaz. Abiye kıyafet bakarken tuniklerin çok dar olmayan, düz kesimli modellerini seçmeli. Abiye pantolonlarda ise geniş paçalı modeller tercih edilmeli. Büyük beden kıyafetlerde kumaşın akıcı türde olması, fazla kiloların göze batmamasını sağlayan önemli bir detaydır.'' diyor.

Melike Çarpatan ayrıca gece kıyafetlerinde az işlemeli, abartılı olmayan tasarımlara bakılması ve tuniklerde sade ve zarif bir görüntünün hedeflemesini öneriyor. Büyük beden kadınların abiye kıyafetler içinde zarif görünebilmesi için abiye kıyafetlerde düz çizgiler kullanılmalı. Vücudunuzun dikkat çekmesini istediğiniz bölgede taş ve nakış kullanımının yerinde olacağını belirten Melike Çarpatan, kendi bedeninizde abiye giymeniz gerektiği konusunu da vurguluyor.

Stil Danışmanı Melike Çarpatan'ın büyük beden kadınlara abiye seçimleri konusundaki son önerisi ise dikkat çekici: ''Bedeninizi olduğundan daha geniş gösterecek volan ve fırfır taşıyan elbiselerden uzak durun.''

Her yaştan ve her tarzdan büyük beden kadının moda kurtarıcısı olan Dolabimiseviyorum.com'un, 59,99 ve 450 TL arası değişen fiyatları, renk renk modelleri ve büyük beden vücut tiplerine özel kesimli gece giysilerinden biri mutlaka size göre… Unutmayın büyük beden olabilirsiniz ama iyi giyinmek sizin de hakkınız… Bu sene yeni yılı şık, trend ve tarz karşılamak için tek doğru adres Dolabimiseviyorum.com…

BİZE ULAŞIN