Louis Vuitton x Sophie Turner x UNICEF

Louis Vuitton, Sophie Turner ve UNICEF dünyanın yardıma en muhtaç çocukları için ele ele verdi.

Giriş Tarihi: 27.11.2018 12:11 Güncelleme Tarihi: 27.11.2018 12:12

Game of Thrones'un ünlü yıldızı Sophie Turner, yardıma muhtaç çocuklar için Louis Vuitton ve UNICEF ile bir araya geldi. "Louis Vuitton for UNICEF" için özel bir Lockit bileklik tasarlayan 22 yaşındaki Turner, tehlike altındaki çocukların hayatlarını kurtarmak ve farkındalık yaratmak istiyor.

Kırmızı ve beyaz iplerle örülmüş bir kordona sahip olan bileklik Louis Vuitton'un ikonik kilidiyle ve tavşan illüstrasyonunu taşıyan dairesel bir "charm"la süslü.

Sophie Turner'ın şans kavramından yola çıkarak tasarladığı bileklik ile ilgili şunları söyledi: "Bileklik, fona bağış yapan kişinin şansını her daim yanında taşıması için tasarlandı. Bilekliğin kordon renklerindeki kırmızı, Çin kültüründe uğur getiren renk olarak kabul ediliyor. Saf beyaz ise bilekliğin "charm"ında yer alan tavşana atıfta bulunuyor. Beyaz tavşan ve tavşan patisinin halihazırda dünya üzerindeki pek çok noktada uğur getirdiğine inanılıyor. Aynı zamanda, dünyanın dört bir yanından insanları böylesine bir amaç için bir araya getirmek üzere Louis Vuitton ve Unicef'ten daha iyi bir ikili düşünemezsiniz. Louis Vuitton'un her ürününde seyahat tutkusunun izleri var ve Unicef de tüm dünyada çocuk hakları için tutkuyla çalışıyor."

UNICEF ve Louis Vuitton 3 yıldan bu yana Bangladeş'deki mülteci kamplarında yaşayan çocuklar içinde gümüş bileklikler tasarlıyor.

BİZE ULAŞIN