Plajda tropik havalı

18.07.2016, Pazartesi

Tropik desenlerin revaçta olduğu son dönemde, bu desenlerin en çok plaj stiline yakıştığını hatırlatır; tropik plaj stilinizle sezonun en trendy kadınlarından olacağınızı da vurgulamak isterim.

Masmavi deniz, yemyeşil tabiat, beyaza çalan kum ve elinizde buz parçacıklı kokteyliniz… Hafifçe esen rüzgara karışan müziği duyuyor musunuz? Ne muhteşem bir tatil günü değil mi? Madem yazın ve tabiatın tam ortasındayız, plajları renklendirmeye devam ediyoruz…

Tropik desenlerin revaçta olduğu son dönemde, bu desenlerin en çok plaj stiline yakıştığını hatırlatır; tropik plaj stilinizle sezonun en trendy kadınlarından olacağınızı da vurgulamak isterim. Tabii bu desenleri bir araya getirirken abartmamakta fayda var. Desenli parçaları ya da birden çok renklileri bir arada kullanmak göz yorucu ve kafa karıştırıcı olabilirken; sizi geri planda bırakacağı gerçeğini atlamayalım. Desenli bikininizi, plaj elbisenizi yahut çantanızı kombinlerken, diğer parçalarda daha sakin renklere yönelmekte, olayı bir yerde patlatmakta fayda var.

Yazının tamamı ve alışveriş tüyoları için tıklayın.

BİZE ULAŞIN