Annenize Keyifli Bir Brunch Hediye Edin
YEME & İÇME

Annenize Keyifli Bir Brunch Hediye Edin

Six Senses Kocataş Mansions Istanbul Anneler Günü’nü özel brunch ile kutluyor.

GÜNCELLEME TARİHİ: 10 Mayıs 2024

Boğaz’ın huzurlu ve görkemli kıvrımlarından Sarıyer’de konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul, Anneler Günü’ne özel olarak oluşturduğu zengin brunch menüsü ve enstrümantal müzik performansı ile unutulmaz anlara ev sahipliği yapıyor.

Anneler Günü'nde hayatınızdaki özel kadınlara; İstanbul'un kalbinde yer alan tarihi konaklar, enstrümantal müzik performansı ve zengin büfe çeşitleriyle tamamlanan özel bir brunch etkinliğine ev sahipliği yapan Six Senses Kocataş Mansions Istanbul’da keyifli bir gün hediye edebilirsiniz.

Şeflerin hazırladığı enfes gurme yemek seçeneklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Pastane köşesinde, deniz ürünleri ve leziz et seçenekleri ile zengin bir brunch sizleri bekliyor. Pazar günü saat 12.00 – 15.00 saatleri arasında servis edilecek keyifli brunchın tadına varırken enstrümantal müzik performansın dinlendirici melodilerinin keyfini çıkarın.

Sevgi ve lezzet dolu bir kutlama için Anneler Günü'nde Six Senses Kocataş Mansions’da brunch keyfi yaparken çocuklar için Six Senses Çocuk Kulübü’nde eğlenceli aktiviteler yer alıyor. Ahşap boyama etkinliğinden çiçek tasarımına, ileri dönüşüm ile yaratıcılıktan taş boyama etkinliğine kadar keyifli etkinlikler Anneler Günü brunchı süresinde yer alacak.

Hayatımızdaki değerli annelerimizi onurlandırmak ve kutlamak için bu Anneler Günü'nde Six Senses Kocataş Mansions’da brunch keyfi sizleri bekliyor.