Bakım Raporu
MODA HABER

Bakım Raporu

GÜNCELLEME TARİHİ: 2 Ekim 2023

Yaşayan Sanat

Lancôme, sekiz yüzyılı aşkın bir süredir Fransa'nın tarihine tanıklık eden Louvre Müzesi ile işbirliği yaparak sınırlı sayıda üretilen bir koleksiyona imza atıyor. Louvre'un ünlü Richelieu galerisinden esinlenilen far paleti ve Tanrıça Hygie'den ilham alan Génifique serum, kadın gücünü vurgular niteliktekiambalajlarıyla, sanat eserlerinden yansıyan güzelliği ifade ediyor.

Lancôme x Louvre Richelieu far paleti

Doğaya Saygı

İsveç kıyılarından gelen bitkilerle harmanlanan L:a Bruket Angelica koleksiyonundaki yıldız içerik, İskandinav tıbbında sakinlik ve dinginlik için kullanılan angelica sylvestris (melekotu). Doğal yaşamdan ilham alan marka, bu koleksiyonun net satışlarının yüzde beşini denizlerdeki plastik atıkları toplayan ve geri dönüştüren CleanSea adlı derneğe bağışlıyor.

L:a Bruket Sea Salt

Dudak Dostu

Likit bir rujdan beklentim, çatlama ya da bulaşma olmadan kalıcılığını koruması, tek kat sürüşte renk vermesi ve dudağın koruyucu bariyerini onarması. Tüm bu beklentileri karşılayan ve Burberry'nin ilk likit üyesi olan Kisses Liquid Matte, hyaluronik asit ve F vitamini açısından zengin formülü ile denemeye değer.

Burberry Kisses Liquid Matte/Beymen

Temiz Cilt

Profesyonel anti-aging cilt bakımı için temizlik yaparken aynı anda gençleştiren ve problemleri gideren vakumlu vortex sistemini deneyebilirsiniz. Gilya Beauty'de uygulanan ve derinlemesine cilt temizliği yapan bu sistemi merkezin kurucu ortaklarından Gülay Şele şöyle anlatıyor: "Solüsyon ve vakum ile yapılan peeling işlemi, akne, siyah nokta, leke gibi istenmeyen görünümleri cilde zarar vermeden yok ediyor. Basınçla püskürtülen vakumlu bir başlıkla ölü dokular aspire edilerek temizlenirken aynı başlıkla cilde antioksidanlar, peptidler ve hyaluronik asit pompalanarak cildin yenilenmesi sağlanıyor."

Mikro Akım

Yüz germe ve botoks uygulamalarına karşı alternatif bir cihaz olarak karşımıza çıkan Foreo Bear 2, derin kırışıklıkları ve ince çizgileri hedef alıyor. Dört farklı mikro akım teknolojisi içeren Bear, yüz ve boyun bölgesindeki kasları kaldırarak belirginleştiriyor. Bu sayede ciltteki sarkma ve şişkinliklerde azalma görülüyor.

Foreo Bear 2