Bakım Raporu
MODA HABER

Bakım Raporu

Harper’s Bazaar Güzellik Editörü Pelin Hasçalık’ın favori seçimleri.

GÜNCELLEME TARİHİ: 13 Kasım 2023

Yeni Bir Çağ

Bireyselliğe ve kendini ifade gücüne övgü niteliğindeki Narciso Rodriguez All Of Me, kişisel gerçeğini fark edip kucaklayan güçlü, özgür ruhlu kadınların kokusu. Parfüm, efsanevi Grasse bahçelerinden şafak vakti elle toplanan okka gülüyle harmanlanan taze gül taç yaprakları ile açılış yapıyor. Altı farklı misk notası ise kokuya yumuşak, aydınlık ve odunsu bir doku kazandırıyor.

Seramik Seri

Blush Pink, Mandarin ve Verdigris olmak üzere üç renkten oluşan Dyson Ceramic Pop, markanın ilk olarak 1980'lerde, Japonya'da satışa sunulan elektrikli süpürgesi G-Force'a göndermede bulunuyor. Dokunulduğunda kuru olan yüzey, seramiğin ipeksi pürüzsüzlüğünü ortaya çıkarmak üzere tasarlanan çok sayıda deneme sonucunda elde edilmiş. Bu özel seri, aralık ayından itibaren Türkiye'de satışa sunulacak.

Göz Çevresi

Göz çevresinin pürüzsüzleştirilmesi için beş estetik tıp tekniğinden ilham alınarak formüle edilen Filorga Time Filler Eyes 5 XP, göz kapağındaki elastikiyet kayıpları, kaş çizgileri, kaz ayakları, göz altı kırışıklıkları ve koyu halkalar üzerinde etkili.

Keskin Bakış

Clinique High Impact High-Fi maskara, mini fiberler içeren hafif jel formülü sayesinde kirpikleri belirginleştirerek daha hacimli kılıyor. Maskaranın sahip olduğu ultra yoğun pigmentlerse, tek bir uygulamada dahi bakışları keskinleştirmeye yetiyor.

Doğaya Katkı

The Purest Solutions, küresel iklim krizine karşı sürdürülebilir teknolojileri geliştiren Ecording ile işbirliği yapıyor ve her alışverişle birlikte doğaya Eco-Drone ile bir tohum bırakılıyor. Ürün kutusundaki QR kod okutulduktan sonra tohum topu türü seçilerek süreç takip edilebiliyor.