Echoes Yeni Koleksiyonu ile Karşınızda
LIFESTYLE

Echoes Yeni Koleksiyonu ile Karşınızda

Oda kokularında etkileyici bir keşfe hazır mısınız?

GÜNCELLEME TARİHİ: 9 Aralık 2023

Echoes, doğal mumlardan sonra şimdi de yüzde 100 doğal alkol içeren 26 farklı kokudan oluşan yeni koleksiyonu ile oda kokularında fark yaratmaya hazırlanıyor.

The One, Inhale Nature, The Perfect Bloom, Sweet Like Home, Feed Your Soul, New Beginnings olmak üzere 6 koleksiyon 26 farklı koku seçeneği sunan Echoes; tatlı meyve ağaçlarından mis kokulu çiçeklere, yoğun aromalı baharatlardan odunsu doğal notalara uzanan koku alternatifleriyle çevresini etkisi altına alacak özel bir atmosfer yaratmak isteyenler için hazırlandı.

Özgün tasarım ve doğal renklerle tasarlanan özel 200 ml cam şişelerde üretilen oda kokuları, ithal fiber çubuklarla birlikte sunularak daha yoğun bir performans sağlıyor. Ayrıca çevresel ayak izini en aza indirme misyonuyla hareket eden Echoes; Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek tüm oda kokuları için yedek şişelerle yeniden dolum seçenekleri de sunuyor.

Echoes'un yeni koleksiyonu, yaşam alanlarınıza farklı aromalar eklemek isteyenler veya yılbaşı hediyesi arayışında olanlar için güzel bir seçenek sunuyor.