Elie Saab X İpekyol Kapsül Koleksiyonu
MODA HABER

Elie Saab X İpekyol Kapsül Koleksiyonu

İpekyol ve dünyaca ünlü moda markası Elie Saab’tan görkemli defile…

GÜNCELLEME TARİHİ: 9 Mayıs 2024

Türkiye'nin önde gelen moda markalarından İpekyol, Elıe Saab ile heyecan verici bir iş birliği gerçekleştirdi ve aylar süren çalışmanın sonunda ortaya çıkan kapsül koleksiyon Galataport Istanbul Tarihi Paket Postanesi rıhtımında gerçekleştirilen görkemli bir defileyle sunuldu. Yurt içinde yetmiş ve yurt dışında sekiz İpekyol mağazasında eş zamanlı olarak satışa sunulacak koleksiyon izleyiciler tarafından tam not aldı. İş, sanat ve moda dünyasından önemli isimlerin katıldığı defilede; kapsül koleksiyonun reklam kampanyasının yüzü olan Alman model Franziska Jetzek de podyumda yer aldı.

İpekyol Group CEO’su Uğur Ayaydın ve Elıe Saab Group CEO'su Elie Saab Jr. ev sahipliğinde ve Elie Saab’ın katılımıyla gerçekleşen gecede 40 parçadan oluşan kapsül koleksiyon konuklar tarafından büyük ilgi gördü. Defile finalinde sürpriz olarak gökyüzüne dronelar ile yansıtılan ışık gösterisi ise geceye damgasını vurdu.

Elie Saab X İpekyol Kapsül Koleksiyonu’nun Paris’te gerçekleşen fotoğraf çekimlerinde Alman model Franziska Jetzek objektif karşısına geçti. Stylingini Fransız Vogue'un eski moda editörü Geraldine Saglio’nun üstlendiği çekimi dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Álvaro Beamud Cortes gerçekleştirdi.