Bakım Rutini En Pahalı Olan Ünlü İsimler Açıklandı

Bakım Rutini En Pahalı Olan Ünlü İsimler Açıklandı

Ünlülerin güzellik rutinleri söz konusu olduğunda, çok adımlı rutinler ve enteresan uygulamalarla ilgili tuhaf hikayeler duymaya oldukça alışkınız. Peki ya gerçekten ünlülerin günlük cilt bakımı alışkanlıkları nasıl? Herkesin farklı rutinlerinin ve favori ürünlerinin olduğu kesin. Kullanılan ürünler özelleştikçe fiyatlarının da aynı oranda arttığını söyleyebiliriz.

Cilt bakımı başlı başına bir sektör haline gelirken cinsiyet fark etmeksizin her gün eklenen yeni kullanıcılar da bu sektörün büyümesine fayda sağlıyor. Kullanıcıların yanı sıra üreticilerin yer aldığı skala da gün geçtikçe büyüyor. Özellikle ünlü isimlerin adeta yarıştığı cilt bakımı ve kozmetik sektörü ünlü isimler için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor.

Birçok yıldız kendi markasını sunarak sektördeki yerini almaya çalışıyor. Kendi markasını çıkaran ünlü isimler güruhuna eklenen son isimse Hailey Bieber oldu. Ünlü yıldızın kendi cilt bakım markası "Rhode"yi piyasa sürmesinden sonra "Hey Discount" bir araştırma yaparak ünlü isimlerin cilt bakım rutinlerini ve buna ayırdıkları bütçeyi araştırdı. Yayınlanan listede zirvenin sahibi Margot Robbie oldu.

BİZE ULAŞIN