Al Pacıno'nun Favorisi

Al Pacıno'nun Favorisi

1995 yılında beyazperdeyle buluşam kült suç filmi "Heat(Büyük Hesaplaşma)" Michael Mann'in en önemli üretimlerinden biri olarak ünlü yönetmenin filmografisindeki yerini almayı başardı. 187.4 milyon dolar hasılat elde ederek beyazperde rekoru kıran filmi başrollerinde yer alan Robert De Niro, Al Pacino ve Natalie Portman gibi önemli isimlerin nefes kesici performanslarıyla adını kült filmler arasına yazdırdı. Michael Mann sürpriz bir açıklama yaparak 1995 yılında yazdığı "Heat(Büyük Hesaplaşma)" nın devamı niteliğinde bir roman yayınlayacağını duyurdu.

Filmin Tribeca Festivali'nde gerçekleşmesi planlanan fakat COVID-19 nedeniyle iki yıl ertelenen 25. yıl dönümü kutlaması sırasında Al Pacino öenmli açıklamalara imza attı. İkonik filmde Vıncent Hanna rolüne hayat veren Al Pacino, serinin devam kitabı filme uyarlanırsa hayat verdiği Vincent Hanna rolünde Timothée Chalamet'i görmek istediğini açıkladı. Genç oyuncu için, "Demek istediğim, o harika bir aktör. Harika görünüyor" diyen usta oyuncu, 26 yaşındaki Timothée Chalamet'iin yeni favorisi olduğunu paylaştı. Al Pacino'nun genç ve baaşrılı oyunculara karşı sergilediği destekleyici tavır alkışlarla karşılandı.

Mann's Heat'in devam romanı 9 Ağustos'ta yayınlanacak ancak kitabın beyazperdeye uyarlanıp uyarlanmayacağı hakkında henüz bir bilgi yok. Sizce de çok sevilen filmin devam filmi gelse ve Timothée Chalamet de ekibe dahil olsa çok iyi olmaz mı?

BİZE ULAŞIN