Megan Fox Etkisi

Megan Fox Etkisi

Boohoo x Megan Fox 2.0. koleksiyonu çarpıcı parçalarla güçlü yaz stilini tanımlıyor. İşbirliklerinin ikinci koleksiyonuyla karşımıza çıkan ikili her gardıroba girmeye kararlı gözüküyor. Her gün köklü modaevleri ve mücevher markalarının ünlü isimlerle yaptıkları işbirliklerine şahit oluyoruz. Duyurulan her işbirliği de adından oldukça söz ettiriyor. Bunların aksine Megan Fox farklı bir hamle yaparak hızlı moda markası olan Boohoo ile güçlerini birleştiriyor. Güzelliği herkes tarafından kabul edilen ünlü oyuncu imza attığı işbirliğiyle ulaşılabilir olmayı hedefliyor.

Megan Fox 2020 yılının son ayları itibariyle adeta bir stil devrimi yaşadı. Giydiklerinden makyajına, saç kesiminden tırnaklarına kadar kendini baştan yaratan Fox, Kardashian güzellik algısından fazlasıyla ilham alarak moda sahnesinde kendi alanını elde etmeyi başardı. İkonik görünümlere imza atmaya başlayan ünlü oyuncu yıllardır söz edilen güzelliğini çarpıcı ve güçlü bir tarzla birleştirerek trendleri şekillendiren isimlerden birine dönüştü. Yalnızca giydikleriyle değil moda anlayışıyla da bunu yapmaya devam etmek isteyen Megan Fox, yeni koleksiyonunda favori parçalarını bir araya topladı.

Oversize pantolonlardan braletlere, zincir elbiselerden mini elbiselere geniş bir ürün seçkisiyle sunulan koleksiyon yaz stilini tanımlayan güçlü ve bir o kadar cesur tasarımlardan oluşuyor. Fox'un yaptığı bu hamle ise adını moda dünyasına kazımaya niyetli olduğunu bir kez daha gösteriyor.

BİZE ULAŞIN