Yarı Ofis Yarı Ev

Takım elbiseler ile eşofmanlarınızı unutacaksınız ve ofis konforunu stil ile yeniden keşfedeceksiniz.

Yarı Ofis Yarı Ev

Her ofis pandemi nedeniyle kapanmadı, ancak sizinki kapandıysa, işe gidip gelme hayatına geri dönüşe eşlik eden midenizdeki kelebekler hissini bilirsiniz. Aniden, işteki ilk günümüz gibi işe giderken ne giyeceğimizi yeniden düşünüyoruz. Sadece tekrar giyinmiyoruz; yeniden profesyonelce giyiniyoruz.

İş kıyafetlerinizi fazla düşünmeyin. Her türlü iş kıyafeti ikileminin en basit çözümü klasik takım elbise şeklinde karşınızda. Bu sonbahar, biraz büyük boy blazer ceketler ve özel olarak tasarlanmış ancak esnek parçalar her yerde. Uzun süredir kayıp olan güçlü omuzlar ve yükseltilmiş kumaşlar stili ofise geri getiriyor; daha rahat silüetler, bu son on sekiz ayda alıştığımız tüm rahatlığı koruyor. Eşofmanların rekabet edemeyeceği bu takım elbiselerde anında bir özgüven artışı sizi bekliyor.

Cesur yeni hibrit çalışma dünyamız hakkında uzun süredir devam eden sorular olabilir, ancak bu sonbaharda ne giyeceğimiz onlardan biri olmayacak.Zoom'da bile harika görünen ve ofiste daha da iyi görünen 5 takım elbise setine bir bakın.

BİZE ULAŞIN