Gelin İlhamı: Jennifer Lopez'in Düğün Saç ve Makyajı
WEDDING

Gelin İlhamı: Jennifer Lopez'in Düğün Saç ve Makyajı

Jennifer Lopez'in düğün güzelliği görünümü zarafet konusunda bir ders.

GÜNCELLEME TARİHİ: 25 Ağustos 2022

Evliliklerini Ben Affleck'in Georgia'daki malikanesinde üç günlük romantik bir kutlamayla kutlayan Jennifer Lopez ve Ben Affleck için düğün çanları bir kez daha çaldı.

Lopez, çiftin temmuz ayındaki ilk Las Vegas düğünü için cazibeye gitti, ancak bu sefer gelinlikler ve güzellik görünümü onlara daha klasik, neredeyse muhteşem bir his verdi.


Yıldızın güvenilir glam ekibi, Ralph Lauren Collection'ın özel yapım üç elbisesini tamamlayan çok sayıda görünüm yaratmak için bir araya geldi. Kuaför Chris Appleton, fırfırlı, yüksek bir boyun çizgisine yer açmak için saçları düz ve yüzden uzak tuttu.

Bu arada Mary Phillips tarafından yapılan makyaj, 90'ların tüm özelliklerini taşıyordu. Phillips, hacimli kirpikler, bol miktarda şekillendirme ve iyi tanımlanmış, nötr bir dudak ile dumanlı bir göz farı görünümü yaptı. Manikür için tırnak sanatçısı Tom Bachik, Lopez'e mücevherlerinden dikkati dağıtmaması için temiz, beyaz bir oje verdi.


Karşılama ve parti sonrası için, Appleton karmaşık bir makyaj hazırladı; Akşamları dans etmek için mükemmel. Zarif tarz bir gelin klasiği ve özellikle yaz düğünleri için gelinin sıcak havalarda cilalı ve serin görünmesini sağlamak için mükemmeldir. Daha yüksek yaka çizgilerini de vurgulamanın güzel bir yolu.


Gecenin son elbisesi, çıkarılabilir organze pelerinli ve göğüs dekolteli tasarımına sahipti. Masalsı bir düğün için rüya gibi, masalsı bir dokunuş.


Temmuz ayında, Lopez ve Affleck, ikinci kez nişanlandıklarını açıkladıktan bir yıl sonra, Las Vegas'ta mütevazı bir törenle resmen evlendiler. Lopez hayran bülteninde şunları paylaştı: "Vegas'a uçtuk, dört çiftle birlikte lisans için sıraya girdik, hepsi de dünyanın düğün başkentine aynı yolculuğu yaptı."

Rom- com'un pop ikonu, sağlıklı, bronz ten, hacimli saçlar ve kahverengi dumanlı göz makyajından oluşan kendine özgü güzellik görünümüyle tanınıyor, bu yüzden düğün ihtişamının tam olarak bunlardan ibaret olduğu mükemmel bir anlam ifade etti, sadece ekstra cila ile.


Uzun zamandır kuaför olan Appleton , büyük günü için tekrar saç görevindeydi. Appleton Instagram'da "Yaşadığımız tüm olaylar ve çılgın cazibeler arasında bu kesinlikle en özeliydi" diye yazdı. Şarkıcıyı yeni stiller denemeye ikna etmekten sorumlu ancak düğün için, yarıdan toplu saçı alt boyunca kabarık ve gevşek buklelele tamamladı.

Saç ve makyaj beli büzgülü beyaz kolsuz gelinliğin minimalist havasını mükemmel bir şekilde tamamlıyordu. İkinci bir görünümde Appleton, kalp yakalı Zuhair Murad fildişi dantelli elbiseyle eşleştirmek için klasik bir duvak ekledi.


Makyaja gelince, Lopez'in ışıltılı teni, kahverengi dumanlı gözlerine ve nude dudaklarına fon oluşturuyor. Sahnede sağlıklı bir şekillendirme ve vurgulama dozuna yabancı değil, ama burada, cildin tazeliğini korumak için sadece bir miktar allık ile görünümünü daha yumuşak tutmasını seviyoruz. Tabii ki, dudaklarda nötr bir parlaklık olmadan hiçbir J-Lo görünümü tamamlanmaz.

Sonuçta, önemli olan tek düğün güzellik kuralı, gelinin kendisine en rahat ve güzel gelen şeyi yapmasıdır; ister kırmızı bir dudak, ister neredeyse çıplak bir yüz, ister bolca ışıltı. Lopez'in görünüşü tarzına sadık kaldı ve bu yüzden onu daha fazla sevemezdik.