Harper’s Bazaar Editörlerinin Kiko Milano Seçkisi
TREND & ALIŞVERİŞ REHBERİ

Harper’s Bazaar Editörlerinin Kiko Milano Seçkisi

Güzellik rutinlerinize Kiko Milano ürünlerini ekleyerek cildinize yepyeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

GÜNCELLEME TARİHİ: 17 Mayıs 2024

Yazar: Sinem Aydınoğlu

Harper’s Bazaar Editörleri olarak ışıltılı ve canlı bir cilt görünümü için Kiko Milano ürünlerinden birkaçını inceledik.

Göz alıcı far paletlerinden dudak dolgunlaştırıcı lipglosslara, canlı tonlarda allıklardan kontür sticklerine kadar geniş ürün yelpazesiyle, baharın enerjisiyle yazın tazeliğini makyajınıza taşıyabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesiyle cilt bakımından makyaja kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayan Kiko Milano'dan bu dönem makyaj rutininize ekleyebileceğiniz dört ürün!

New Glamour Multi Finish Eyeshadow Palette

Kremsi yapısıyla kolayca uygulanır, göz kapaklarına baharın renklerini taşır. İpeksi dokusuyla da gün boyu gözlerinize ışık saçar.

3D Hydra Lipgloss

İnce dudaklarınızı dolgunlaştırıp hacimli görünmesini sağlarken nemlendirmeyi ihmal etmeyen lipgloss.

Unlimited Blush

Baharın canlılığını yanaklarında hisset! Yumuşacık dokusu, doğal tonları ve uzun süre kalıcılığıyla cildinize sağlıklı bir ışıltı verir.

Sculpting Touch Creamy Stick Contour

Pratik stick formu ve kremsi yapısı sayesinde yüz hatlarınızı kolayca vurgulamanızı sağlar. Uzun süreli kalıcı yapısıyla yüzünüze gölgeleme ve ışık efektleriyle doğal ya da dramatik kontür efektleri yaratabilirsiniz.

Üstelik Kiko Milano ürünlerinden üç adet ve üzeri alışverişinize sepette %20 indirim avantajına sahip olmak için www.hepsiburada.com adresinden tüm ürünleri hemen incelemeye başlayabilirsiniz.